Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Nekilnojamo turto rinka

Nekilnojamo turto rinka

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Nekilnojamo turto išorės veiksnių apžvalga. Nekilnojamojo turto samprata: Nekilnojamojo turto rinkos vertę lemiantys veiksniai; Nekilnojamo turto rinkos aktyvumas. Vilniaus miesto komercinių patalpų, gyvenamųjų patalpų bei žemės rinkos. Praktinis tyrimas Vilniaus mieste (pagrindinių Vilniaus prekybinių gatvių rinkos aktyvumas). Išvados. Summary.

Ištrauka

Svarbiausias kiekvienos šalies laimėjimas yra realus ekonominis augimas, kurio dinamiškumą ir lygį lemia daugelis veiksnių. Sukauptas ir naujai sukurtas turtas sudaro pagrindą didėti šalies ekonominiam potencialui, lemia jo plėtros galimybes.
Šiame darbe nagrinėju nekilnojamojo turto vystymosi tendencijas Vilniaus mieste, kurių kitimas ypač išryškėjo pastarąjį dešimtmetį ir ypač Eurointegracijos laikotarpiu. Todėl pasirinkta tema yra ne tik nauja, bet ir aktuali. Dėl temos naujumo rašant šį darbą teko susidurti su tam tikrais literatūros keblumais. Literatūros, kurioje būtų nagrinėjamos nekilnojamojo turto problemos yra tik vienetai. Paminėtini A. Marčinsko ir B. Galinienės straipsniai mokslinėje literatūroje "Lietuvos turtas: jo vertė ir vertintojai", kuriame daugiau dėmesio skiriama Lietuvos turto realios vertės nustatymo problemoms. Todėl rašant darbą, kurio tikslinės tyrimo ribos yra 2003 -2005 m. (pastarųjų pirmoji pusė), teko kruopščiai sekti įstatyminę bazę, vadovautis įstatymais, kitais teisės aktais, statistiniais duomenimis, taip pat straipsniais, publikuotais spaudoje. Straipsnių aktualiais nekilnojamojo turto rinkų klausimais pateikiama Verslo žiniose, Apskaitos ir mokesčių apžvalgoje ir kituose periodiniuose leidiniuose.
Darbo tikslas – ištirti nekilnojamojo turto rinkų išorinių veiksnių įtaką, išanalizuoti nekilnojamojo turto vystymosi tendencijas Vilniaus mieste, įtvirtinti analitinės dalies apžvalgą praktiniu tyrimu, nustatyti nekilnojamo turto rinkos problemas bei pateikti siūlymus.
Darbo tikslui pasiekti keliami šie uždaviniai:
1. Išnagrinėti nekilnojamojo turto išorės veiksnių įtaką;
2. Aptarti nekilnojamo turto sampratą ir vystymosi tendencijas Vilniaus mieste;
3. Ištirti nekilnojamo turto rinkos vystymosi tendencijas Vilniaus mieste;
4. Pateikti išvadas ir siūlymus.
Tyrimo tikslą ir uždavinius siekiama realizuoti pasitelkiant šiuos tyrimo metodus:
mokslinės literatūros, spaudos publikacijų, elektroninės informacijos bei teisės norminių aktų analizę, loginį, aprašomąjį, analitinį ir kritikos metodus.
Tyrimo objektas – Vilniaus miesto nekilnojamojo turto rinkos tyrimas.
Hipotezė – nekilnojamo turto rinkų plėtra kelia Vilniaus miesto infrastruktūros vystymąsi.
Darbo struktūra. Darbo struktūrą sąlygoja pasirinkti uždaviniai. Kursinį darbą sudaro antraštinis lapas, turinys, įvadas, analitinė dalis, kurią sudaro du skyriai, tiriamoji dalis, išvados ir siūlymai, glausta santrauka anglų kalba, literatūros sąrašas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis76.34 KB
Autoriusamiga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nekilnojamo turto rinka [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą