Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Nekilnojamo turto plėtotės strategija

Nekilnojamo turto plėtotės strategija

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Strategijos apibrėžimas. Strategijų rūšių įvairovė. Pagrindinės nekilnojamojo turto plėtotės sąvokos. Investavimo strategijos plėtotė, atsižvelgiant į rizikos valdymą. Investavimo strategijos samprata. Investavimo strategijos elementai. Pagrindiniai NT investavimo proceso dalyviai. Investavimo Į NT procesas. Investuotojo tikslų nustatymas. Rizikos ir pelningumo sąveika. Rizikos rūšys. Tikėtinoji, reikalaujamoji ir realioji pelno norma. Investavimo sprendimų aplinka. Rinkos analizės vaidmuo priimant sprendimą. Nekilnojamojo turto rinka. Sprendimai, pagrįsti rinkos tyrimais. Sociopolitinė aplinka. Teisinė aplinka. Grynųjų pinigų srautų prognozavimas. Finansavimo sprendimai. Mokesčių planavimo sprendimas. Sprendimo priėmimo kriterijų pritaikymas. Investavimo sprendimas. Išvados. Priedai: investavimo į nt procesas; investavimo į nekilnojamąjį turtą proceso dalyviai ir jų tarpusavio ryšiai; mokestinės įvairių nekilnojamojo turto klasifikacijos grupių charakteristikos.

Ištrauka

Sukurtas nekilnojamasis turtas (NT) sudaro beveik pusę Lietuvos nacionalinio turto, o materialusis – sukurtas ir nesukurtas NT – tai beveik 90% viso nacionalinio turto. Akivaizdu, kad materialaus NT valdymas yra šalies ekonomikos valdymo pagrindas, o ekonomikos plėtros strategija neišvengiamai turi remtis NT plėtotės strategijomis.
Lietuvai perėjus prie rinkos santykių, šalyje prasidėjo gilios ekonominės reformos. Vienu iš daugelio konkrečių ekonomikos reformų teigiamų rezultatų galima pavadinti privatizaciją, kurios padarinyje susiformavo reali NT rinka. Šios sąlygos sudarė prielaidas atsirasti investavimui į NT. Tačiau dėl NT, kaip investicijų objekto, specifiškumo ši investicijų rūšis yra pakankamai sudėtinga. Jos suvokimas šiandieninėje ekonomikoje yra gerokai susiaurintas. Investavimas į NT daugiau siejamas su jo, kaip gamybos, komercinės ar kitos veiklos procese dalyvaujančio materialaus turto įsigijimu, sukūrimu ar renovavimu. Daug rečiau investuojama į NT su tikslu gauti tiesioginį pelną iš jo nuomos ir pardavimo ateityje. Tačiau palaipsniui didėjantis NT rinkos aktyvumas, palankios rinkos sąlygos sukuria palankią terpę investavimui. Tokiu būdu, investuotojui sudaromos galimybės, įsigijus NT, jį išnuomojus, o po tam tikro laiko tarpo pardavus rinkoje, uždirbti pakankamą pelną. Dėl šios priežasties atsiranda būtinybė praplėsti požiūrį į šio tipo investicijas, ieškoti naujo elgsenos modelio, o taip pat ir priemonių, leidžiančių investuotojui pasirinkti optimalius investicinius sprendimus, o tuo pačiu suformuoti pagrindą investavimo į NT strategijai.
Kursiniame darbe yra nagrinėjamos NT investavimo strategijos – pagrindinės šio turto plėtotės valdymo priemonės – parengimo ir įgyvendinimo galimybės, atsižvelgus į riziką ir neapibrėžtumą kaip į neatsiejamus ateities galimybių atributus.
Investavimo strategijos, kaip sprendimų priėmimo sistemos tobulinimas yra sietinas su būdais, kurių pagalba būtų įtakojamas investuotojo gaunamas pelnas. Šiuo atveju ypatingą reikšmę įgauna finansinės priemonės, kurių pagalba investuotojas galėtų įtakoti NT laikotarpiu gaunamus pinigų srautus. Todėl pagrindinis darbo tikslas – išskirti pagrindinius sprendimus, įtakojančius investavimo į NT pelningumą, ir pateikti finansines priemones optimalaus strateginio sprendimo priėmimui.
Pagrindinės darbe gvildenamos problemos yra susijusios su sprendimų, įtakojančių investicijos pinigų srautus, priėmimu, formuojant investavimo į NT strategiją. Investuodamas į NT, investuotojas susiduria su investavimo veiklos, kreditavimo ir turto valdymo trukmės (o taip pat turto renovavimo ir refinansavimo) sprendimais. Todėl darbe pateikiami alternatyvūs tokių problemų sprendimo būdai, jų pasirinkimą įtakojančios sąlygos, veiksniai bei jų įvertinimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-11-09
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai14 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis49.26 KB
AutoriusSiga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nekilnojamo turto pletotes strategija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą