Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Metinis turto ir pajamų deklaravimas. Deklaracijos formų pildymo metodiniai nurodymai

Metinis turto ir pajamų deklaravimas. Deklaracijos formų pildymo metodiniai nurodymai

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. FR0462S0 forma ūkininkams ir gyventojams, turintiems verslo liudijimus. Deklaracijos užpildymo reikalavimai. Deklaracijos užpildymo pagrindiniai principai. Deklaracijos pildymas. Deklaracijos pateikimas. Deklaracijos pakartotinis teikimas ir tikslinimas. Baigiamosios nuostatos. FR0593 forma. Vienkartinės gyventojo (šeimos) 2003-12-31 turėto turto deklaracija. Deklaracijos ir jos priedų pildymo reikalavimai. Deklaracijos pateikimas. Deklaracijos tikslinimas. Baigiamosios nuostatos. FR0462S forma gyventojams, gavusiems tik su darbo santykiais susijusių pajamų (apmokestinamų 33 proc. tarifu). Deklaracijos ir jos priedų pildymo reikalavimai. Deklaracijos ir jos priedų pateikimas. Deklaracijos ir jos priedų pakartotinis pateikimas ir tikslinimas. Baigiamosios nuostatos. FR0462 forma gyventojams, gavusiems pajamų, apmokestinamų 15 ir 33 proc. tarifu. Deklaracijos ir jos priedų paskirtis. Deklaracijos ir jos priedų užpildymo reikalavimai. Deklaracijos pateikimas. Deklaracijos pakartotinis teikimas ir tikslinimas. Baigiamosios nuostatos. FR0462S33 forma gyventojams, gavusiems pajamų, apmokestinamų tik 33 proc. tarifu. Deklaracijos ir jos priedų paskirtis. Deklaracijos ir jos priedų užpildymo reikalavimai. Deklaracijos pateikimas. Deklaracijos pakartotinis pateikimas ir tikslinimas. Baigiamosios nuostatos. Išvados.

Ištrauka

Pagal Lietuvos Respublikos turto ir pajamų deklaravimo įstatymą (1996 m. gegužės 16 d. Nr. I-1338):
Deklaruojamas turtas: visi pilnamečiai Lietuvos Respublikos gyventojai privalo deklaruoti: kalendorinių metų pradžioje turimą, per kalendorinius metus įsigytą ir kalendorinių metų pabaigoje turimą šį turtą:
• registruojamą turtą - kilnojamąjį ir nekilnojamąjį ilgalaikį turtą, kuriam nustatyta teisinė registracija;
• neregistruojamą turtą - meno kūrinius, brangiųjų metalų dirbinius, taip pat dirbinius su brangakmeniais ir iš jų, kai jų vieneto vertė didesnė kaip 2000 litų;
• pinigines lėšas, akcijas, obligacijas, vekselius ir kitus vertybinius popierius, paskolintas ir negrąžintas lėšas, viršijančias 2000 litų;
• per kalendorinius metus gautas pajamas ir sumokėtų mokesčių sumą.
Šiame straipsnyje nurodytas deklaruojamas turtas, esantis ir Lietuvos Respublikoje, ir užsienyje.
Turtą ir pajamas deklaruojantys asmenys:
Lietuvos Respublikos gyventojai, gyvenę Lietuvos Respublikoje ataskaitiniais metais su pertraukomis arba ištisai ne mažiau kaip 183 dienas per metus, išskyrus užsienio valstybių diplomatus, diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų darbuotojus - užsienio valstybių piliečius, deklaruoja turtą ir pajamas, pateikdami pagal gyvenamąją vietą valstybinei mokesčių inspekcijai Vyriausybės nustatytos formos turto ir pajamų deklaracijas. Nepilnamečių asmenų turtą ir pajamas deklaruoja vienas iš tėvų, įtėvių, globėjų ar rūpintojų.
Deklaracija pateikiama kasmet iki kovo 1 dienos už praėjusius kalendorinius metus. Už turto ir pajamų deklaracijose nurodytų duomenų teisingumą atsako pats deklaruojantysis.
Turto ir pajamų deklaravimas
Turto ir pajamų deklaracijos formą bei metodinius nurodymus, kaip ją pildyti, nustato Vyriausybė. Valstybinė mokesčių inspekcija pagal šį įstatymą deklaruojančius turtą ir pajamas asmenis nemokamai aprūpina turto ir pajamų deklaracijų blankais bei metodiniais nurodymais. Užpildytos turto ir pajamų deklaracijos saugomos nuolatinai.
Toliau darbe bus pateikiami kai kurių turto ir pajamų deklaracijų užpildymo, pateikimo ir tikslinimo reikalavimai, taip pat deklaracijų formos ir kiti priedai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-02-06
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis47.75 KB
AutoriusRobertas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Metinis turto ir pajamu deklaravimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą