Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Pensijų fondai (3)

Pensijų fondai (3)

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Pensijų fondų valdymas, investavimo strategijos bei reikšmė. Pensijų fondų priežiūra. Investicijų strategijos, reglamentavimas ir grąžos garantijos. Naujosios pensijų sistemos Lietuvoje pagrindiniai veikimo principai. Pensijų kaupimo sistemos saugumo užtikrinimo priemonės. Pensijų kaupimu užsiimančių bendrovių priežiūra. Pensijų kaupimo dalyvių turto atskyrimas nuo pensijų fondų valdymo įmonių turto. Investavimo krypčių reglamentavimas. Pagrindinių konkurencijos tarp pensijų fondų valdymo Įmonių būdų palyginimas. Pensijų fondų valdymo įmonių nustatytų mokesčių palyginimas. Pensijų fondų valdymo įmonių investavimo strategijų palyginimas. Investicijų vertės augimo ir rizikos ryšys. Investavimo sprendimų priėmimo tvarka. Investicinių krypčių palyginimas. Išvados.

Ištrauka

Aktualumas. Lietuvos pensijų reforma startavo- pirmosios pensijų fondų valdymo įmonės gavo leidimus pradėti savo veiklą. Dabar būsimųjų pensininkų apsisprendimo metas- ar investuoti į fondus ir pradėti kaupti papildomą pensiją, ar išsaugoti ištikimybę "Sodrai".
Tai tik pirmas klausimas, į kurį, bent jau daug jaunų žmonių, spėjama, atsakys teigiamai. Nors pensijų reforma ir kritikuojama. Tačiau apsisprendimas dalyvauti joje, tai yra- jau kitąmet 2,5 proc. mokesčio skirti pensijų fondų valdymo įmonei, kelia daugiau klausimų.
Pavyzdžiui, rinktis mažiausiai rizikingas investicijas (į vyriausybių skolos vertybinius popierius) ar rizikingas- potencialiai nešančias didžiausias investicines pajamas. Kurią pensijų fondų valdymo įmonę pasirinkti, juolab, kad jos Lietuvoje kol kas neturi nei įdirbio, nei sėkmingų ir pelningų investicijų pavyzdžių.
Renkantis fondą reikėtų įvertinti fondo taikomus turto valdymo bei išėjimo iš fondo mokesčius. Svarbūs veiksniai yra ir valdymo įmonės patirtis, jų savininkų finansinis pajėgumas, pačios įmonės finansinis stabilumas, kaip ir kur bus investuotos lėšos, kokia fondo investavimo strategija. Tačiau realus investavimo rezultatas paaiškės tik po kelerių metų.
Problema. Pensijų fondų valdymo įmonių investavimo krypčių įvertinimo ir pasirinkimo sudėtingumas.
Darbo objektas yra Lietuvos pensijų fondų valdymo įmonių siūlomų investicinių krypčių sąlygų palyginimas.
Darbo tikslas. Palyginti pensijų fondų valdymo įmonių investavimo krypčių sąlygas: pirmiausia atskleidžiant visiems fondams bendrus bruožus, o vėliau pateikiant skirtumus tarp jų (mokesčių skirtumus, investavimo krypčių skirtumus). ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-01
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai28 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis75.53 KB
AutoriusRasa
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pensiju fondai (3) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą