Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Leidinys "Invest in Lithuania"

Leidinys "Invest in Lithuania"

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Kursinis projektas. Įvadas. Kam ir kodėl yra reikalingas leidinys "Invest in Lithuania"? Situacinė analizė. Ekonominiai faktoriai. Kultūriniai-socialiniai faktoriai. Konkurencinė analizė. SWOT analizė. Produkto įgyvendinimo ir įvedimo į rinką planas. Marketingo kompleksas. Prekė. Skatinimas. Kaina. Platinimas. Marketingo tyrimai. Marketingo plano įgyvendinimas ir kontrolė. Išvados.

Ištrauka

Ieškant žodžio "inovacija" kilmės, sugrįžtama atgal į istorijos gilumą, XV amžių. Šis žodis yra kilęs iš Vidurio Prancūzijos teritorijoje tuo metu vartoto žodžio "inovacyon", kuris verčiant pažodžiui reiškia "atnaujinimas" arba "naujo pavidalo suteikimas esančiam daiktui". Užsienio kalbose vartojami sekantys terminai: anglų kalboje – "innovation" ir "novation"; rusų – "инновация" ir "нововведение".
Šiuo metu plačiai naudojamas šis, visus inovacijų tipus apibūdinantis, terminas: Inovacijos - tai sėkmingas naujų technologijų, idėjų ir metodų komercinis pritaikymas, pateikiant rinkai naujus arba tobulinant jau egzistuojančius produktus ir procesus (RIS/RITTS Guide, European Commission; OECD; Inovacijų versle programa).
Apibūdinant konkrečias inovacijas, kartais turimi galvoje tik nauji produktai ar naujos paslaugos. Tai klaidinga nuostata, nes tokia inovacijų samprata būtų pernelyg siaura. Žinoma, didelė dalis inovacijų yra sėkmingai pritaikyti išradimai, sukūrę naujus produktus ar paslaugas. Bet dažnai produktai tobulinami ar pritaikomi naujiems poreikiams tenkinti, jiems randamos naujos rinkos. Taigi nauji darbo metodai bei naujos rinkos irgi yra inovacijos.
Kartais neteisingai manoma, kad inovacija tai visiškas originalumas t.y. absoliučiai viskas iki tol buvę nežinoma. Iš tikrųjų inovacija - paprastai tai 99 senai žinomų dalykų ir tik 1 naujovių. Inovacijos neatsiranda iš nieko, naujos idėjos atsiranda iš senų ir patikrintų tiesų. Dažnai išradimo naujumas, palyginus su visu tuo, su kuo jis susijęs, yra tik tarsi lašelis vandenyne. Dažniausiai inovacija tik mažas patobulinimas.
UAB "Laisvos reklamos idėjos" pasinaudojo šia tendencija kartu su LR Ūkio ministerija pateikdama naują produktą verslo rinkai, t.y. praėjusių metų gruodį išleido leidinį "Invest in Lithuania".
Išplatinus visą tiražą, įmonė sulaukė įvairių ministerijų, kitų valstybės institucijų ir verslo atstovų susidomėjimo bei noro tokį leidinį įsigyti. Leidinius gavusios institucijos knygų jau nebeturi ir taip pat norėtų jų įsigyti. Matydami tokį leidinio poreikį, nutarė atnaujinti skelbiamą informaciją ir jį išleisti dar kartą.
"Invest in Lithuania" - tai Lietuvos ekonomiką bei verslą reprezentuojantis leidinys, kuris platinimas oficialių susitikimų su užsienio verslininkais bei investuotojais, tarptautinių konferencijų bei parodų metu (pvz. nekilnojamojo turto parodoje Kanuose), diplomatiniais kanalais. Praėjusių metų leidinį platino ir su užsienio verslo atstovais susitikęs LR Ministras Pirmininkas bei Ūkio ministras (ministerija). Leidinį gavo daugiau kaip 50-ies šalių verslo asociacijų, delegacijų atstovai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-16
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis81.37 KB
AutoriusSimona
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasL. Lobanova
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kursinis projektas Invest in Lithuania [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • L. Lobanova
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą