Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Investicijos Lietuvoje

Investicijos Lietuvoje

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Investicijos. Palūkanų norma. Investiciniai sprendimai. Palūkanų normos pasirinkimas. Vertybiniai popieriai. Obligacijos. Pajamų ir pakeitimo efektas. Pakeitimo efektas. Pajamų efektas. Išvados.

Ištrauka

Tema "Palūkanų norma ir investiciniai sprendimai" yra aktuali tuo, kad, kaip žinia investiciniai sprendimai priklauso nuo palūkanų normos. Dažnai iškyla klausimas ar skolinti pinigus bankui ar juos investuoti į naują projektą. Priimant vienokį ar kitokį investicinį spendimą reikia apskaičiuoti visus jo kaštus, ir spręsti ar jis atneš pelno.
Vis populiaresni tampa būsto kreditai, žmonės perka automobilius, baldus, netgi keliones išsimokėtinai. Didelės korporacijos investuoja savo arba skolintus pinigus į naujų gamyklų, verslo centrų statybą.Ar ateityje tai duos realios naudos? O gal vis dėlto labiau apsimoka paskolinti savo pinigus.
Ekonomikos teorija siūlo keletą būdų apskaičiuoti investicinių sprendimų tikslingumą. Šiame kursiniame darbe pabandysiu nusakyti tų būdų privalumus ir trūkumus.
Palūkanų norma irgi daro labai didžiulę įtaką investiciniam sprendimams. Jeigu ji maža apsimoka pinigus skolintis ir juos investuoti, na o jei palūkanų norma didelė, tuo atveju būtų tikslingiau pinigus skolinti
Šio darbo tikslas yra išsiaiškinti kokią įtaką investiciniam sprendimams daro palūkanų normos kitimas
Siekiant šio tikslo būtų galima išskirti tokius uždavinius:
1. Susipažinti su investicijų galimomis alternatyvomis
2. Panagrinėti kokiu atveju investicijos yra tikslingos, o kada ne
3. Išsiaiškinti kokie veiksniai įtakoja palūkanų normos dydį
4. Išanalizuoti kokią įtaką investiciniams sprendimams daro pakeitimo ir pajamų efektai
5. sužinoti kodėl yra mokamos palūkanos

Kursinis "Palūkanų norma ir investiciniai sprendimai" susideda iš šešių skyrių.
Pirmajame skyriuje yra nusakoma kas tai yra investicijos. Paaiškinama kur galima investuoti, taip pat nusakomi investicijų šaltiniai.
Antrajame skyriuje paaiškinama kas yra palūkanų norma ir kaip ji skirstoma į nominaliąją ir realiąją. Pateikiama keletas pavyzdžių, kaip apskaičiuoti realią palūkanų normą, žinant infliaciją ir nominaliąją palūkanų normą.
Trečiajame skyriuje nusakoma, kas yra investiciniai sprendimai ir kokiais būdais yra nustatomas investicinių sprendimų tikslingumas.
Ketvirtajame skyriuje yra išanalizuojamos palūkanų normos dydį įtakojantys veiksniai. Nusakoma kokiu atveju paprastai palūkanų norma būna didesnė, o kokiu atveju ji mažesnė.
Penktajame skyriuje trumpai paanalizuojama viena iš investicinių galimybių vertybiniai popierių su fiksuotomis pajamomis rūšis – obligacijos. Paaiškinama kokiu atveju labiau apsimoka pirkti obligacijas, nuo ko tai priklauso.
Šeštajame - paskutiniajame skyriuje analizuojama kokiais būdais palūkanų normos pokytis gali paveikti vartojimo – taupymo sprendimus, kurie vadinami pakeitimo ir pajamų efektais. Apibrėžiama kas tai yra pakeitimo ir pajamų efektai.
Visa literatūra ir šaltiniai, kurie buvo naudojami rašant šį kursinį darbą, yra susisteminti bei pateikti informacijos šaltiniuose. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-04-29
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis46.26 KB
AutoriusJurgita
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Investicijos Lietuvoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą