Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė: UAB "Metalo dirbiniai" (2)

Įmonės planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė: UAB "Metalo dirbiniai" (2)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Planuojamas pagaminti gaminių skaičius. Gamybos programos darbo imlumas. Įrengimų (darbo vietų) skaičius. Įmonės darbuotojų skaičius. Pagrindinių medžiagų poreikis produkcijai pagaminti. Išlaidos medžiagoms produkcijai pagaminti. Einamosios (maksimalios) ir draustinės medžiagų atsargos. Vienetiniai įkainiai. Pagrindinių darbininkų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Visos gamybinės programos ir vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. Pagalbinių darbininkų (laikininkų) darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Administracijos darbuotojų ir aptarnaujančio personalo darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Gamybinių patalpų plotas. Medžiagų sandėlio plotas. Bendras įmonės patalpų plotas. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti. Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Netiesioginės gamybos išlaidos. Planuojamos pagaminti produkcijos ir vieno gaminio gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. Vieno gaminio komercinė savikaina. Gaminių pelningumas. Planuojamos pardavimo pajamos. Bendrasis ir grynasis pelnas. Bendrasis ir grynasis pardavimo pelningumas. Nenuostolingų pardavimų mastas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Pagrindinė verslo grandis – įmonė. Įmonė – tai savarankiškas ūkinis vienetas, sutelkiantis materialinius, darbo bei finansinius išteklius, užsiimantis ekonomine veikla (produktų bei paslaugų gamyba bei komercija).
Įmonės gamybos rezultatai (pelnas, rentabilumas) pasiekiami optimaliai organizuojant darbo objektų (žaliavų, medžiagų), darbo priemonių (įrengimų, pastatų) ir darbo subjektų (darbininkų, tarnautojų, specialistų) sąveiką.
Verslas – veikla teikianti naudą verslininkui ir kitiems tarpininkaujantiems prekiniuose mainuose.
Šiame kursiniame darbe bus aprašyta UAB "METALO DIRBINIAI" planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė. Nuo 2006 metų liepos 1 dienos pradės dirbti UAB "METALO DIRBINIAI". Bendrovė planuoja gaminti technologinę įrangą, kurią parduos Lietuvos lengvosios ir maisto pramonės įmonėms. Įvertinę situaciją rinkoje ir vidines galimybes, įmonės vadovai per pirmąjį veiklos pusmetį nutarė gaminti trijų modelių technologinės įrangos komplektus: T1, T2, T3 (komplektai T2 ir T3 naudojami kartu). Įmonė bus vidutinė, nes joje dirbs 122 pagrindiniai darbininkai, net 3 vadovai, 9 pagalbiniai darbininkai ir kiti darbuotojai.
Darbo tikslas ir uždaviniai – apskaičiuoti būsimos veiklos per pusmetį planinius ekonominius rodiklius (darbininkų skaičių, visas išlaidas, įmonės veiklos sąnaudas ir t.t.) ir galiausiai apskaičiuoti grynąjį pelną, įvertinti pelningumą, prognozuoti veiklos rezultatus. Pagrindinis šios įmonės tikslas yra didinti pelną ir mažinti išlaidas, taip pat sumažinti verslo riziką ir išvengti neigiamų pasekmių. Visi skaičiavimai išdėstyti lentelėse, kurių šiame darbe yra 28. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-25
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis120.18 KB
AutoriusJoli
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojaslekt. Marytė Vieraitienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognoze [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 29 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • lekt. Marytė Vieraitienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą