Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Finansinės veiklos analizė

Finansinės veiklos analizė

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Įvadas. Įmonės pristatymas. Horizontali finansinė analizė. Horizontali balanso analizė. Horizontali pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Vertikali finansinė analizė. Vertikali balanso analizė. Vertikali pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Įmonės santykinių rodiklių analizė. Pelningumo rodikliai. Likvidumo rodiklių analizė. Finansinio stabilumo rodiklių analizė. Įmonės biudžeto sudarymas. Prognozavimo ir planavimo ryšys. Galimų sprendimų apibūdinimas. Prognozuojamo pelno (nuostolio) ataskaitos sudarymas. Išvados.

Ištrauka

Nuolat kintančiomis ir didėjančiomis konkurencijos sąlygomis rinkoje, kiekvienai įmonei yra svarbiausia sugebėti išsilaikyti tikslinėje rinkoje ir maksimizuoti gautiną naudą iš įmonės veiklos. Numatyti ir planuoti būsimus rezultatus padeda įmonės finansų valdymas, t.y. detali praėjusių, dabartinių ir prognozuojamų finansinių duomenų analizė.
Šiuolaikinės konkurencijos sąlygomis įmonės vadovams yra labai svarbu teisingai nagrinėti ir interpretuoti faktinius įmonės finansinius duomenis ir sugebėti tinkamai numatyti ir prognozuoti įmonės veiklą ir su ja susijusius finansinius rodiklius. Svarbiausias planavimo ir prognozavimo tikslas yra nustatyti ir numatyti būsimus siekius ir stengtis padaryti tam tikrą įtaką būsimiems įvykiams.
Šiame darbe stengsiuosi išanalizuoti:
įmonės vertikalią, horizontalią ir santykinę finansinę analizę nagrinėjamu laikotarpiu 2000 - 2002 metais. Atliekant dinamikos analizę numatoma nustatyti pagrindines veiklos rezultatų kitimo kryptis. Skaičiavimai bus pateikiami absoliučiais dydžiais ir procentais. Svarbiausi rodikliai bus vaizduojami grafiškai. Atliekant vertikalią finansinę rodiklių analizę bus nustatoma finansinių rodiklių struktūra trejų metų laikotarpyje, bei rodiklių struktūros pakitimo priežastys. Atliekant santykinę rodiklių analizę bus nagrinėjamos tokios finansinių rodiklių grupės: likvidumo, pelningumo, apyvartumo bei finansinio stabilumo.
Pabandysiu sudaryti prognozuojamus įmonės veiklos biudžetus, bei 2003 metų prognozuojamą balansą ir prognozuojama pelno(nuostolio) ataskaita ir pavaizduoti dinamikos ir struktūros pakitimus 2002-2003 metais.

Vidaus rinkai gaminamos produkcijos asortimentas nuolat atnaujinamas. Produkcija gaminama iš aukštos kokybės pieno, todėl gaminiai išsiskiria puikia kokybe.
Svarbiausi bendrovės tikslai gaminti ir tiekti pirkėjams tokius produktus, kurie visiškai atitiktų jų lūkesčius kokybės ir kainos atžvilgiu;
• Senos ir geros Lietuvos pienininkų tradicijos;
• Naujų produktų gamyba;
• Šiuolaikinės technologijos;
• Ilgalaikė strategija;
• Kvalifikuoti ir kūrybingi darbuotojai.
Gaminiai ne tik puikios kokybės, bet ir patraukliai pateikiami. Naujų technologijų diegimui bendrovė skiria didžiulį dėmesį. Perkama naujausia ir patikimiausia pieno produktų perdirbimo įranga, visa gamybos linija nuolat modernizuojama.
Bendrovė gamina nenugriebto pieno produktus tai sviestas, varškė, sūris, jogurtai, sausi pieno produktai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-26
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis32 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis188.87 KB
Autoriusjurate
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansines veiklos analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2007-01-17 IP: 213.252.222.4
    loreta sako

    labai seni duomenys 2000 2001 2002 metų

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 32 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą