Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Ilgalaikės investicijos ir jų finansavimas

Ilgalaikės investicijos ir jų finansavimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Literatūros apžvalga. Banko kreditas – dažniausiai naudojamas skolintas finansavimo šaltinis. Lizingas – alternatyva banko kreditui. Ilgalaikės investicijos ir jų finansavimas AB "Palemono keramika". Ilgalaikių investicijų finansavimas iš nuosavų lėšų. Ilgalaikių investicijų finansavimas iš skolintų lėšų. Išvados.

Ištrauka

Darbo tikslas – surinkti literatūrą apie ilgalaikes investicijas bei jų finansavimo šaltinius, ją susisteminti, išanalizuoti ir padaryti išvadas.
Darbo uždaviniai:
1. Trumpai supažindinti su ilgalaikių investicijų ir jų finansavimo šaltinių teoriniais pagrindais, apžvelgiant surinktą literatūrą.
2. Pateikti kuo išsamesnę informaciją apie įvarius galimus nuosavus bei skolintus ilgalaikių investicijų finansavimo šaltinius.
3. Trumpai supažindinti kokius ilgalaikių investicijų finansavimo šaltinius naudoja AB "Palemono keramika".
Darbo objektas – ilgalaikių investicijų ir jų finansavimo šaltinių teoriniai ir praktiniai pagrindai.
Mano darbo temos aktualumas atsispindi, tame, jog šiuolaikiniais aršios konkurencijos laikais, labai svarbu žinoti, kokios galimos finansavimo galimybės esti Lietuvoje. Kuo daugiau ir išsamiau įmonės vadovas žinos apie savo galimybes plėsti bei atnaujinti turimas ilgalaikes investicijas tuo didesnė galimybė, jog jo vadovaujama įmonė sugebės išlikti konkurencinga bei dirbti kaip įmanoma efektyviau.
Taip pat surinkta ir išanalizuota informacija atskleidžia, kokios šiandieninės galimybės įmonių savininkams ir vadovams patenkinti nuolatinį apyvartinių lėšų poreikį. Tinkamai pasirinktas ilgalaikių investicijų finansavimo būdas gali išspręsti nevieną problemą, susijusią su gamybinių pastatų, įrengimų, prietaisų įsigijimu. Taip pat šiais laikais labai aktualios įvairios finansavimo galimybės yra naujai besikuriančių įmonių vadovams, ypač norint išsikovoti savo vietą rinkoje ar bandant sukurti naują, dar neišnaudoti ir kitų konkurentų neužimtą nišą rinkoje.
Šiandieninėms Lietuvos įmonėms tenka susidurti su ne vien problema steigiant ar vystant savo verslą. Viena pagrindinių ir esminių problemų yra finansinės problema dėl pinigų stokos. Plečiant įmonės veiklą, vadovams reikia rinktis iš kokių šaltinių finansuoti naujus projektus. Finansavimo poreikiai verslui gali būti trumpalaikiai ir ilgalaikiai. Įmonės trumpalaikiai poreikiai yra susiję su atargų ir žaliavų įsigyjimu, įvairių sąskaitų apmokėjimu, atsiskaitymams su tiekėjais ir kitomis veiklos sąnaudomis. O tuo tarpu ilgalaikiai poreikiai užtikrina efektyvią įmonės veiklą ir vystymasi. Kadangi ilgalaikės finansinės investicijos panaudojamos gamybiniams pastatams, įrengimams, statyboms ir kitoms būtinoms preimonėms įsigyti. Be jų įmonė negalėtų vykdyti savo pasirinktos veiklos, konkuruoti su rinkoje esančiomis tos pačios veiklos ir paslaugų teikėjomis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis40.12 KB
AutoriusVilma
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasasist. J.Savickienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ilgalaikes investicijos ir ju finansavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • asist. J.Savickienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą