Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Namų valdos vertės nustatymas

Namų valdos vertės nustatymas

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Vertinamos situacijos aprašymas. Vertinimo objektas. Palyginamieji objektai. Vertinamo turto apžiūrėjimo aktas. Vertinimas palyginamosios vertės metodu. Įvertinimas, skaičiuojant vidutinės rinkos kainas. Vertinimo pažyma. Išvados.

Ištrauka

Turto ar verslo vertinimas- bešališkas tuo vertės nustatymas taikant turto vertės nustatymo metodas: lyginamosios vertės, atkuriamosios vertės, naudojamų pajamų vertės, ypatingosios vertės ir apimantis vertintojo nuomonę apie turto būklę, jo tinkamumą naudoti bei tikėtiną piniginę vertę rinkoje.
Rinkos vertė, tai apskaičiuota pinigų suma, už kurią galėtų būti parduotas turtas vertinimo dieną, sudarius tiesioginį komercinį sandorį tarp norinčių turtą parduoti ir norinčių turtą pirkti asmenų po šio turto tinkamo pateikimo į rinką, jei abi sandorio šalys veiktų dalykiškai, be prievartos ir nesąlygojamos kitų sandorių bei interesų.
Turto vertinimo objektas yra bet koks Lietuvos Respublikos teritorijoje esantis materialus turtas, verslas. Taip pat teisė į turtą (arba turto dalį), jeigu ši teisė gali būti perleidžiama kitiems asmenims
Kas yra rinkos vertė? Tai apskaičiuota pinigų suma, už kurią galėtų būti parduotas turtas vertinio dieną, sudarius tiesioginį komercinį sandorį tarp norinčių turtą parduoti ir norinčių turtą pirkti asmenų po šio turto tinkamo pateikimo į rinką, jeigu abi sandorio šalys veiktų dalykiškai, be prievartos ir nesąlygojamos kitų sandorių bei interesų.
Turtas – materialios, nematerialios ir finansinės vertybės. Jis skirstomas į kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą. Kilnojamasis turtas – turtas, kurį galima perkelti iš vienos vietos į kitą nepakeitus jo turinio, iš esmės nesumažinus jo vertės ar be didelės žalos jo paskirčiai, jeigu įstatymai nenustato ko kita. Nekilnojamasis turtas – žemė ir su ja susiję objektai, kurių buvimo vietos negalima pakeisti, nekeičiant jų naudojimo paskirties arba nemažinant vertės bei ekonominės paskirties, arba turtas, kuris tokiu pripažįstamas įstatymuose.
Vertinimo užsakovui aktuali nekilnojamo turto rinkos vertė. Turtas vertinamas palyginamosios vertės metodu. Nustatant turto vertę buvo atsižvelgta į lokalizaciją, atstumą, žemės kokybę. Naudojant palyginamosios vertės metodą buvo remtasi tokiais pat panašiais sklypais, kurie yra tame pačiame rajone. Vertė nustatoma, nes norima nekilnojamą turtą įkeisti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-11
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis29.67 KB
AutoriusJustinas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Namu valdos vertes nustatymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą