Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės finansinė analizė: AB "Vilniaus degtinė"

Įmonės finansinė analizė: AB "Vilniaus degtinė"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Trumpa AB "Vilniaus degtinė" veiklos apžvalga. AB "Vilniaus degtinė" 2001–2003 metų balanso horizontalioji ir vertikalioji analizės. Trumpa AB "Vilniaus degtinė" balanso apžvalga. Ilgalaikio turto analizė. Trumpalaikio turto analizė. Savininkų nuosavybės ir įsipareigojimų analizė. AB "Vilniaus degtinė" vertikalioji balanso analizė. AB "Vilniaus degtinė" 2001–2003 metų pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. AB "Vilniaus degtinė" 2001–2003 metų lėšų gavimo ir panaudojimo ataskaita. AB "Vilniaus degtinė" 2001–2003 metų finansiniai ir ekonominiai rodikliai. Konkurentinių įmonių finansinių rodiklių palyginimas. Išvados.

Ištrauka

Finansinė analizė yra viena iš aktyviausių įmonės valdymo sistemos funkcijų. Ji padeda nustatyti įmonės veiklos finansinius aspektus, įvertinti esamą padėtį ir ateities perspektyvas. Jos dėka įmonės vadovai gali priimti optimalius valdymo sprendimus, racionalius jų variantus. Finansinė analizė atliekama remiantis apskaitos informacija, padeda laiku atskleisti įvairių veiklos sričių ir įmonės padalinių darbo trūkumus, numatyti jų šalinimo ir veiklos efektyvumo didinimo priemones. Analizuojant atskleidžiami vidiniai rezervai ir galimybės geriau dirbti, racionaliau naudoti materialinius, darbo ir finansinius išteklius
Šio darbo tikslas yra išanalizuoti bendrovės finansinę būklę ir veiklą per 2001–2003 laikotarpį. Darbo objektas – AB "Vilniaus degtinė" finansinė veikla. Pagrindiniai darbo uždaviniai yra tokie:
1. atlikti finansinių ataskaitų horizontaliąją ir vertikaliąją analizes;
2. palyginti veiklą įvertinančius rodiklius su konkurentinių bendrovių rodikliais.
AB ,,Vilniaus degtinė" finansinėms ataskaitoms įvertinti bus taikoma horizontalioji ir vertikalioji analizės. Taikant šiuos analizės metodus bus siekiama išsiaiškinti bendrovės turto, finansinių šaltinių, bei jų elementų dinamiką, taip pat struktūrinius jų pakitimus ir šių pokyčių priežastis, taip pat bus siekiama įvertinti pelno (nuostolio) ataskaitos rodiklų tarpusavio ryšius, dinamiką.
Visos finansinių ataskaitų analizės eigoje pritaikisim palyginimo metodą, t.y paliginsim bendrovės arskirų laikotarpių duomenys, o darbo pabaigoje palyginsim savo nagrinėjamos kompanijos finansinius rodiklius su konkuruojančių kompanijų rodiklėmis.

Šio darbo turinį sudaro penki skyriai:
Pirmame pateiksim trumpa apžvalgą apie įmonę.
Antrame skyriuje pateiksim bendrovės 2001–2003 balanso vertikaliąją ir horizontaliąją analizes. Čia bus įvertinta AB ,,Vilniaus degtinė" turto ir įsipareigojimų struktūra ir jų pokytis per nagrinėjamą laikotarpį.
Trečiame darbo skyriuje atliksim pelno (nuostolio) ataskaitos horizontaliąją analizę, kurios pagalba pabandysim įvertinti bendrovės finansinius rezultatus ir jų pokytį per 2001 – 2003 metus.
Ketvirtas darbo skyrius – lėšų gavimo, panaudojimo ataskaitos įvertinimas per 2002-2003m.
Paskutiniame darbo skyriuje bus apskaičiuojami AB ,,Vilniaus degtinė" veiklos finansiniai rodikliai ir palyginami su kitų tame pačiame sektoriuje dirbančių įmonių finansiniais rodikliais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis82.01 KB
AutoriusJurgita
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaLietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones finansine analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą