Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Paraiška skirti finansinę pagalbą pagal Lietuvos 2004-2006 metų bendrojo programavimo dokumentą

Paraiška skirti finansinę pagalbą pagal Lietuvos 2004-2006 metų bendrojo programavimo dokumentą

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įžanga. Pagrindinės sąvokos. Duomenys apie pareiškėją. Duomenys apie pareiškėjo veiklą. Pareiškėjo veikla taikomųjų mokslinių tyrimų ir (arba) technologinės plėtros srityje. Projekto atitiktis BPD priemonei. Projekto poreikis ir aprašymas. Projekto įgyvendinimo schema. Informacija apie pagalbos projektui poreikį ir pareiškėjo gautą valstybės pagalbą. Projekto rezultatai ir poveikis. Projekto tęstinumas. Išvados.

Ištrauka

,,Naujų prekių, naujų technologijų, naujų žaliavos rūšių, naujų valdymo formų konkurencija ne tik daro įtaką įmonių pelnui ir gamybos apimtims; ji ardo jų pagrindą ir sudaro grėsmę įmonių egzistavimui. Tokia konkurencija tiek efektyvesnė už įprastą, kiek bombardavimas efektyvesnis už durų išlaužimą ir tokia stipri, kad paprastos konkurencijos formos tampa neefektyvios" (J. Šumpeteris).

Esminė socialinės ir ekonominės raidos bei gyvenimo lygio kilimo sąlyga – inovacinės veiklos plėtojimas. Ši sąlyga yra ypač reikšminga vykstant intensyviems rinkų globalizacijos bei ekonomikos internacionalizacijos procesams: inovacinės veiklos plėtojimas leidžia spręsti daugelį konkurencingumo didinimo problemų ir garantuoja visapusišką įvairių visuomenės grandžių modernizavimą.
Efektyvus inovacinės veiklos ir jos plėtojimo valdymas taip pat gali būti suvokiamas kaip svarbus mokslo ir technikos pažangos bei socialinio, ekonominio ir technologinio modernizavimo veiksnys, glaudžiai sietinas su galimybėmis kryptingai tobulinti visas socialinio gyvenimo sritis.
Šiandieniniame pasaulyje viskas greitai keičiasi. Kitimo tempai nuolat auga. Atsiranda perversmą sukeliančios technologijos, nauji produktai, nenuspėjami klientų reikalavimai, nauji darbuotojų poreikiai, finansavimo galimybės. Įvykių prognozavimas tampa ypač sudėtingas.
Šiuolaikinei ekonomikai būdinga:

Spartus verslo aplinkos kitimas;
Trumpėjantis produktų ir paslaugų gyvenimo ciklas;
Pasaulio ekonomikų, technologijų ir inovacijų globalizacija;
Pereinama nuo pramoninės ekonomikos arba didelių įmonių prie žiniomis paremtos ekonomikos, kurios varomoji jėga yra inovacijos.

Tačiau visa tai suteikia ir begales naujų galimybių. Tam, kad suvaldyti situaciją ir laimėti konkurencinę kovą, įmonių vadovai turi pasitelkti naujas žinias, naujus valdymo metodus, atskleisti ir pasitelkti tiek savo, tiek įmonės darbuotojų kūrybinį potencialą.
Lietuvos verslo įmonių apklausos rodo, kad viena iš didžiausių kliūčių verslui – finansų trūkumas.
Turbūt šiandien niekam nekelia abejonių, kad stagnacija, stabilumas, konservatyvumas tai nėra verslo sėkmės formulės sudėtinės dalys. Šiandieniniame ,,nuolatinės kaitos" pasaulyje, iššūkis verslui - žengti vienu žingsniu priekyje savo konkurentų, besikeičiančių rinkos sąlygų, naujų technologijų atžvilgiu.
Norėdamos išlikti konkurencingomis, šiandienos įmonės turi daryti daugiau, nei tiesiog tiekti produktus ar paslaugas, kurios yra geresnės ar pigesnės nei jų konkurentų. Jos turi greičiau nei konkurentai reaguoti į aplinkos pasikeitimus, greičiau atlikti modernizavimą, greičiau reaguoti į kainų kitimą. Jos turi būti greitesnės diegiant naujas technologijas. Tam, kad galėtų augti, joms gali tekti eiti į visiškai naujas rinkas bei įgyvendinti rizikingas strategijas.
Inovacinis projektas - tai toks projektas, kuriame numatomas mokslo, technikos ar technologinių naujovių realizavimas, kuriant konkurentabilią produkciją ar plėtojant gamybą.
Savo kursinio projekto užduočiai įgyvendinti pasirinkau IĮ ,,Soliariumų studija" kaip projektavimo bazę. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-24
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis107.81 KB
AutoriusNatalija
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Paraiska skirti finansine pagalba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą