Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo šaltiniai

Smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo šaltiniai

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Abstract. Summary. Įvadas. Smulkaus ir vidutinio verslo veiklos struktūra Lietuvoje. Smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo galimybės Lietuvoje. Smulkaus ir vidutinio verslo finansavimas kredito institucijų lėšomis. Smulkaus ir vidutinio verslo finansavimas valstybės lėšomis. Smulkaus ir vidutinio verslo finansavimas iš kitų šaltinių. Smulkaus ir vidutinio verslo finansavimas Europos Sąjungoje. Pagrindiniai rezultatai ir išvados.

Ištrauka

Smulkus ir vidutinis verslas yra viena iš geriausių priemonių skatinti naujų darbo vietų kūrimą, mažinti nedarbą šalyje. SVV teigiamai veikia BVP augimą. Didina valstybės biudžeto pajamas. Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą sumažėjo nedarbas, tačiau žinant kiek asmenų išvyko dirbti į kitas šalis, negalima teigti jog Lietuvoje susidarė palankios sąlygos vystytis verslui bei susikūrė naujos darbo vietos. Žinant kokia yra Lietuvos mokesčių sistema, yra labai sunku pritraukti užsienio investuotojus bei plėsti SVV. Vienas iš pagrindinių Europos Sąjungos politikos aspektų yra smulkaus bei vidutinio verslo skatinimas, plėtra bei parama. Daugelis Lietuvos gyventojų užuot pradėję individualią veiklą, registruojasi darbo biržoje ir laukia "stebuklo". O valstybės indėlis į naujų darbo vietų kūrimą labai menkas. Kartais susidaro įspūdis, kad mūsų vyriausybei yra pelningiau mokėti bedarbio pašalpas, nei suteikti galimybę žmonėms užsidirbti, bei mokėti mokesčius biudžetui. Dažnai žiniasklaidoje skelbiama apie įvairius verslo suvaržymus, naujus mokesčius, o apie verslo finansavimo galimybes beveik neužsimenama. Manome tam yra kelios priežastys:

• Informacijos stoka;
• Korupcija;
• Biurokratija;
• Žmoniu konservatyvumas.

Šio darbo tikslas – nustatyti SVV finansavimo šaltinius, priemones ir būdus. Išsiaiškinti, kuri finansavimo priemonė labiausiai prieinama, o kuri yra tiesiog nepasiekiama dėl klestinčios biurokratijos.
Pagrindinis uždavinys – nustatyti SVV finansavimo galimybes.

Remiantis spauda bei internete skelbiama informacija nustatysime SVV finansavimo galimybes.
Pirmiausia išsiaiškinsime SVV veiklos strukūra Lietuvoje, kokios vyrauja įmonės, jų kiekis, bei kokia veikla jos užsiima. Vėliau nustatysime finansavimo galimybes valstybės, kredito institucijų bei kitų šaltinių lėšomis, kokias paslaugas SVV teikia bankai Lietuvoje ir kokias programas vykdo Lietuvos valdžia. Darbo pabaigoje išsiaiškinsime kokią paramą teikia Europos Sąjungos fondai bei programos; ką reiškia taip dažnai girdimas PHARE bei SAPARD, bei kokią finansinę pagalbą šios programos gali suteikti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12
Dydis182.87 KB
AutoriusTikrove
Viso autoriaus darbų65 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo saltiniai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą