Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Apskaitos duomenų parengimas įmonės finansinės būklės (pinigų srautų) ataskaitai sudaryti ir jos informacijos naudojimas vadyboje AB "Linas" pavyzdžiu

Apskaitos duomenų parengimas įmonės finansinės būklės (pinigų srautų) ataskaitai sudaryti ir jos informacijos naudojimas vadyboje AB "Linas" pavyzdžiu

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Teorinė dalis. Įvadas. Pinigų srautų ataskaitos apibrėžimas, jos apibūdinimas ir tikslai. Pinigų srautų ataskaitos grupavimas. Detaliau apie pinigų srautų ataskaitų parengimo būdus. Prognozuojant pinigų srautus iš įmonės tipinės veiklos, būtina įvertinti debitorinį bei kreditorinį įsiskolinimą. Pinigų srautų ataskaitos struktūra ir rekvizitai. Praktinė dalis. AB "Linas". Apie AB "Linas" veiklą. Produkcija. Bendrovės PSA rodiklių svarbiausios savybės. Pinigų srautų ataskaitos finansinė analizė. Vertikalioji analizė. Pinigų srautų informacijos valdymas. Įmonės apskaita. Išvados.

Ištrauka

Svarbiausia buhalterinės apskaitos priedermė – padėti pažinti realų mus supantį pasaulį ir atspindėti jį universalia verslo kalba. Viena iš pagrindinių sėkmingo verslo plėtojimo sąlygų – deramas informacijos, ypač apskaitinės, reikšmės įvertinimas ir gebėjimas tinkamai pasinaudoti jos teikiamomis galimybėmis.
Buhalterinė apskaita – ūkinių operacijų ir ūkinių įvykių, išreikštų pinigais, registravimo, grupavimo ir apibendrinimo sistema, skirta gauti informaciją ekonominiams sprendimams priimti ir (arba) finansinei atsakomybei sudaryti.
Finansinė apskaita Lietuvos Respublikos įmonėse turi būti vedama pagal Tarptautinius apskaitos standartus. Juos priima, nuolat atnaujina ir skelbia Tarptautinės apskaitos standartų komitetas (TASK). Įmonės, rengiančios pilną finansinę atskaitomybę, privalo sudaryti ir nustatyta tvarka paskelbti šias ataskaitas: balansą, pelno (nuostolio) ataskaitą, pelno (nuostolio) paskirstymo ataskaitą ir pinigų srautų ataskaitą. Baigiantis metams, įvertinami praėjusių metų rezultatai, svarstomi tolesni veiklos planai ir darbai. Įmonėse vidiniais tikslais padaliniai rengia vidines savo veiklos ataskaitas, kuriose analizuojami jų pasiekti rodikliai, pokyčiai, rezultatai ir pan. Informaciją apie įmonę (metinę finansinę atskaitomybę) išoriniams vartotojams rengia įmonių buhalterijų darbuotojai.
Įmonės finansinės atskaitomybės tikslas – teikti informacijos vartotojams teisingą informaciją apie įmonės finansinę būklę, veiklos rezultatus ir pinigų srautus ataskaitiniais metais.
Taigi savo kursiniame darbe aptarsiu vieną iš finansinės atskaitomybės formų – pinigų srautų ataskaitą (PAS). Parodysime, kad būtent PAS pagalba yra įvertinama įmonės finansinė būklė.

Šio darbo tikslai:
pateikti PAS apibrėžimą, apibūdinimą ir tikslus;
atsakyti i klausimą, kaip yra grupuojama PAS;
ataskaitos parengimo būdai;
pateikti ataskaitos rekvizitus ir struktūrą;
palyginti teorines žinias su praktiką;
įvertinti PSA reikšmę valdymo atskaitai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis67.75 KB
Autoriuszenia
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apskaitos duomenu parengimas imones finansines bukles [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą