Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Finansų valdymo esmė ir funkcijos

Finansų valdymo esmė ir funkcijos

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Finansų valdymo esmė ir funkcijos. Lėšų šaltiniai. Kapitalo rinkos. Investicijų finansavimo sprendimai. Palūkanų norma ir rizika. Dividendų politikos sprendimai. Koordinavimas ir kontroliavimas. Turto didinimas iki aukščiausio laipsnio. Pelno norma ir rizika. Vidinės pelno normos (IRR) metodas. Projektų rizikos įvertinimas. Lūžio taškas. Lūžio taško skaičiavimas. Kintamosios ir pastoviosios išlaidos, pardavimo pajamos ir lūžio taškas. Pastoviosios ir kintamosios išlaidos. Įmonės pelno rodiklių analizė. Pelno esmė. Pelno susidarymo eiga. Pelno analizės tikslai ir eiga. Horizontalioji bendroji bendrojo pelno analizė. Vertikalioji bendrojo pelno analizė. Verslo segmentų pelno įnašai ir jų didėjimo tempai. Segmentų pelno įnašai į bendrąjį įmonės pelną. Pelno veiksnių analizė. Bendrojo pelno analizė. Pelningumo rodiklių klasifikavimas. Pardavimo pelningumo analizė. Turto pelningumo analizė. Kapitalo pelningumo analizė. Išvados.

Ištrauka

Finansai yra viena iš ekonominių kategorijų, kuriai būdinga piniginė forma, bet jie gali nebūti tapatūs pinigams. Pinigai yra prekių vertės matas, įmonių sankaupų, gyventojų santaupų taip pat atsiskaitymo priemonė. Finansų sritis išreiškia tokius piniginius santykius, kurie atsiranda sudarant ir panaudojant pinigų fondus. Finansų paskirtis padėti įsigyti piniginių lėšų bei padidinti turimą turtą. Finansai tai piniginiai santykiai, kurių pagalba paskirstomas ir perskirstomas bendras produktas. Finansuoti tai aprūpinti lėšomis, teikti lėšas įmonėms, organizacijoms ir asmenims tam tikriems tikslams įgyvendinti.
Finansai taip yra viena iš keturių svarbiausių verslo vadybos veiklos sričių. Kitos trys vadybos veiklos sritys yra apskaita, marketingas ir valdymas. Ekonomikos mokslas pateikia teorinius pagrindus, kuriais remiantis plėtojamos verslų ir vadybos koncepcijos. Apskaita yra susijusi su finansinių dokumentų tvarkymu, o marketingas padeda užtikrinti tiesioginius ir atgalinius gamintojo ryšius su rinka. Vadyba daugiausia nagrinėja, kaip korporacinės veiklos sąlygomis racionaliau panaudoti tris pagrindinius gamybos veiksnius - darbuotojus, materialinius ir finansinius išteklius.
Darbo objektas: finansų valdymas
Darbo tikslas: atskleisti finansų valdymo esmę ir fukncijos, pelno norma ir rizika bei lūžio tašką.
Darbo uždaviniai:
1. Paaiškinti finansų valdymo esmę ir funkcijas.
2. Išnagrinėti pelno norma ir rizika.
3. Paaiškinti lūžio tašką.
4. Išnagrinėti įmonės pelno rodiklių analizę. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-05
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis115.8 KB
AutoriusVilmantas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansu valdymo esme ir funkcijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą