Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės finansų balansas: UAB "Aremesta"

Įmonės finansų balansas: UAB "Aremesta"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. Įmonės aprašymas. Glausta istorija. Veiklos rūšys. Įmonės parduodama produkcija. Rinka ir pardavimai. Konkurentai. Finansinės būklės tyrimo metodo pagrindimas. Įmonės finansinės būklės tyrimas. Išoriniai ir vidiniai veiksniai, įtakojantys įmonės finansinę būklę. Horizontali finansinė analizė. Vertikali finansinė analizė. Finansinių santykinių rodiklių analizė. Likvidumo rodikliai. Pelningumo rodikliai. Apyvartumo rodikliai. Išvados.

Ištrauka

Finansinė įmonės veiklos analizė susijusi su tam tikros veiklos prognozavimu, apskaita ir kontrole. Turėdami ekonominę informaciją iš įmonės bei pasitelkę finansų analizės metodus bei būdus, galime objektyviai įvertinti įmonės finansinę veiklą ir būklę, analizuoti anksčiau priimtus sprendimus bei priimti perspektyvinius valdymo sprendimus.
Darbo aktualumas: Smulkaus verslo pasaulyje nėra detalios įmonės veiklos analizės poreikio. Sudėtingesni analizės metodai yra taikomi didesnėms, paprastai atviroms akcinėms bendrovėms apsaugoti, nes būtent jose sukaupiama daugiau analizuotinos informacijos. Mažesnės bendrovės paprastai renkama tik ta informacija, kurios reikia teisingiems verslininko sprendimams daryti. Tačiau analizė naudinga ir smulkesnėms bendrovėms, nes jos duomenys ne tik naudingi siekiant palyginti, išanalizuoti veiklos rodiklius, bet gali būti pateikiami bankininkams, tiekėjams, sprendžiant suteikimo, gaminių tiekimo klausimus.
1995 metais įkurta bendra Lietuvos – Vokietijos UAB "Aremesta ". Šios įmonės akcininkai bei steigėjai buvo Vokietijos firma "DM" , Lietuvos UAB "Emdera" bei du privatūs Lietuvos piliečiai. Įmonė pradėjo prekiauti ir iki šiol prekiauja statybos įrankiais, įrengimais, mašinomis. Įmonės veiklos pradžioje buvo vadovaujamasi Vokietijos firmos veiklos patirtimi prekiaujant, taip pat pasirenkant prekiaujamos produkcijos gamintojus. Tik įsteigus UAB "Aremesta" čia dirbo tik keturi darbuotojai (direktorius, pavaduotojas, buhalteris, pardavėjas), įmonės administracinės patalpos užėmė 20 kv. metrų, o prekybos ir sandėlių patalpos - 100 kv. metrų plotą. Įmonei plečiantis, sėkmingai vystant jos veiklą, darbuotojų skaičius palaipsniui augo. Šiuo metu įmonėje dirba 35 darbuotojai. 1999 metais atidarytos 1000 kv. metrų ploto prekybos patalpos, neturinčios analogų Baltijos šalyse. Čia galima įsigyti ne tik reikiamą įrankį ar įrengimą, bet ir pasinaudoti nuomos ar serviso paslaugomis, kurios pradėtos teikti jau 1996 metais. Remonto dirbtuvės paslaugų būtinybė iškilo išaugus parduodamos produkcijos apyvartai, tuo pačiu atsiradus garantinio ir po garantinio remonto poreikiui. Įmonė viena iš pirmųjų pradėjo rūpintis šios rūšies klientų aptarnavimu. Taip buvo siekiama pranašumo prieš konkurentus. Tais pačiais metais pradėtos teikti įrankių bei įrengimų nuomos paslaugos. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-07
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis152.52 KB
AutoriusMindaugas
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasBlaziulionienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones finansu balansas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 29 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Blaziulionienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą