Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės ilgalaikės investicijos, jų finansavimas

Įmonės ilgalaikės investicijos, jų finansavimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Literatūros apžvalga. Įmonės investicijos. Įmonės investicijų vaidmuo įmonėje, investicijų rūšys. Investicinės veiklos teisinis reguliavimas. Kapitalo investicijų specifika. Investicijų rizika. Investicijų finansavimas. Finansavimas nuosavomis lėšomis. Lizingas arba išperkamoji nuoma. Grįžtamasis lizingas. Mokestinės pasekmės nutraukus lizingo sutartį. Banko kreditas. Išvados.

Ištrauka

Darbo tikslas – surinkti teorinę bei praktinę medžiagą apie įmonės ilgalaikes investicijas bei jų finansavimą, ją susisteminti, išanalizuoti bei padaryti išvadas.
Darbo uždaviniai:
1. Trumpai apžvelgti įmonės ilgalaikių investicijų ir jų finansavimo pagrindus, aptariant surinktą literatūrą.
2. Pateikti trumpą, bet pakankamai išsamią informaciją apie galimus ilgalaikių investicijų finansavimo būdus.
3. Kuo išsamiau aptarti analizuojamos įmonės ilgalaikių investicijų finansavimo šaltinius.

Darbo objektas – įmonės ilgalaikių investicijų teorinė ir praktinė medžiaga.
Darbo aktualumas yra tame, jog kiekviena įmonė stengiasi plėsti savo verslą bei išlikti konkurencinga. Šiam tikslui įmonė turi turėti pakankamai lėšų ir ganėtinai stiprią vietą rinkoje. Įmonės vadovas turėtų domėtis investavimo galimybėmis Lietuvoje bei ieškoti tinkamiausių būdų šioms investicijoms finansuoti.
Surinkta medžiaga pateikia informaciją, kurioje atsispindi investavimo galimybės šių dienų verslininkams. Pasirinktas tinkamas ilgalaikių investicijų finansavimo būdas padeda įmonėje išspręsti daugelį problemų, susijusių su pastatų, įvairių įrenginių, mašinų įsigijimu. Tai ne mažiau aktualu ir naujai besikuriančioms įmonėms, kurioms dar reikia išsikovoti vietą rinkoje ar sukurti naują, dar konkurentų neatrastą rinką.
Kiekviena Lietuvos įmonė šiandieninėmis ekonominėmis sąlygomis susiduria su įvairiomis problemomis. Ne tik besikuriančiai, bet ir jau pakankamai tvirtai rinkoje įsitvirtinusi įmonė toliau vystydama savo veiklą susiduria su įvairiausiomis problemomis. Viena didžiausių yra finansų stoka, kuri daro įtaką tolesniam įmonės egzistavimui. Įmonėms svarbus finansavimas ne tik įsigyjant naujus įrengimus, reikalingus pelningesniam ir efektyvesniam darbui, atsiskaitymams su tiekėjais bei rangovais ar plečiant savo gamybos plotą, bet ir įgyvendinant įvairius projektus. Visa tai galima pavadinti įmonės investicijomis. Pagal naudojimo trukmę investicijos gali būti trumpalaikės ir ilgalaikės. Trumpalaikės investicijos yra susijusios su įvairių žaliavų, atsargų įsigijimu, atsiskaitymais su tiekėjais ir kitos trumpalaikės veiklos sąnaudos. Ilgalaikės įmonės investicijos susijusios su įmonės veiklos vystymu bei plėtimu, taip pat su efektyvumo užtikrinimu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai14 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis40.56 KB
Autoriusarnas
Viso autoriaus darbų13 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Novašinskienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones ilgalaikes investicijos ju finansavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • A. Novašinskienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą