Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Specialybės įgūdžių praktikos ataskaita AB banke "Snoras"

Specialybės įgūdžių praktikos ataskaita AB banke "Snoras"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

AB banko "Snoras" įkūrimas ir jo veiklos pristatymas. AB banko "Snoras" įkūrimo ir reorganizavimo laikotarpis. AB bankas "Snoras" teikiamos paslaugos. AB banko "Snoras" vadyba. AB banko "Snoras" personalas. Susirinkimų ir pasitarimų vedimo tvarka. Rinkos tyrimai ir reklama. Kokybės vadyba. Materialinių išteklių srautų judėjimo organizavimas. Apskaitos organizavimas AB banke "Snoras". Informacija. Ekonominiai (gamybiniai) ištekliai ir jų panaudojimo efektyvumas. Išorinė ir vidinė AB banko "Snoras" aplinka. Verslo plėtra. Išvados ir pasiūlymai. Priedas (1).

Ištrauka

Šių metų lapkričio 27 – gruodžio 22 dienomis atlikau specialybės įgūdžių praktiką AB bankas SNORAS (toliau "Bankas") Marijampolės filiale. Šios praktikos tikslas buvo pagilinti teorines žinias ir įgyti praktinių įgūdžių. AB bankas SNORAS yra grupės patronuojanti bendrovė. Bankas įsteigtas 1992 metais kaip Šiaulių regioninis bankas. Pasikeitus savininkams, 1993 metais jis buvo pervadintas į AB bankas SNORAS. Žodis "snoras" reiškia mistinę būtybę – nykštuką, nešantį ir kaupiantį turtus. AB bankas SNORAS įsikūręs Vilniuje, A. Vivulskio g. 7, o vienas iš jo filialų (kuriame atlikau specialybės įgūdžių praktiką) randasi Marijampolėje, J. Basanavičiaus a. 15.
Banko tikslai, numatyti keleriems ateinantiems metams, paremti pagrindinėmis vertybėmis – profesionalumu, pasišventimu, pagarba klientui ir tęstinumu. AB bankas SNORAS tai universalus bankas, teikiantis visas bankininkystės paslaugas ir pagrindinį dėmesį skiriantis ilgalaikiams ryšiams su klientais.
Per keturiolika veiklos metų bankas tapo geriausiu banku Lietuvoje. Turėdamas didžiausią ir moderniausią šalyje teritorinį klientų aptarnavimo tinklą – 10 regioninių filialų, keturis filialų skyrius, 214 taupomųjų skyrių, 312 pinigų išdavimo automatai ir penkias atstovybes užsienyje: Latvijoje (Rygoje), Estijoje (Taline), Rusijoje (Maskvoje), Ukrainoje (Kijeve), Baltarusijoje (Minske), Čekijoje. Bankas sėkmingai stiprina mažmeninės bankininkystės lyderio pozicijas. Įspūdingi augimo tempai įtakingą bankininkystės leidinį "The Banker" paskatino pripažinti AB banką SNORAS 2006m. geriausiu banku Lietuvoje.
AB bankas SNORAS yra tarptautinės bankų grupės "Konversgrup" narys. Banko partneriai Lietuvoje yra keturi: "Senukai", "Topo centras", "Elektromarkt", bei "Maxima", kurie savo ištikimiems klientams dovanoja patogesnio gyvenimo galimybę – pirkimo išsimokėtinai kortelę, su kuria norimas prekes ar paslaugas klientas gali įsigyti daug greičiau ir paprasčiau.
Taip pat bankas turi įsteigęs ir dukterines įmones (1.1. lentelė "Banko dukterinės įmonės"), kurios yra konsoliduojamos finansinėse atskaitomybėse. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų praktikos ataskaita
KategorijaFinansai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai13
Dydis85.68 KB
Autoriusarnas
Viso autoriaus darbų13 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasAsistentė K. Miškinienė
Švietimo institucijaMarijampolės kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Specialybes igudziu praktikos ataskaita banke [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 30 puslapių 
  • Marijampolės kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Asistentė K. Miškinienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą