Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Investicijos į gyvenamųjų namų statyba

Investicijos į gyvenamųjų namų statyba

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Investicijų į gyvenamųjų namų statybas samprata ir veiksniai. Gyvenamųjų namų statybos rinka. Valdžios įtaka statybų rinkai. Išvados.

Ištrauka

Investicijos yra nesuvaldomas ir didele amplitude besikeičiantis reiškinys. Jos yra susijusios su bendruoju nacionaliniu produktu ir keičiasi atitinkamai jo kitimui. Išsivysčiusiose šalyse investicijos į gyvenamųjų namų statybą sudaro žymią dalį BNP. Todėl investicijos ir jų svyravimas žymia dalimi lemia nacionalinio produkto kūrimo ciklus ir jų konkrečius parametrus.
Vienas veiksnių, lemiančių investicijų į gyvenamuosius namus ir butus apimtis, – šeimų pajamos, todėl, galima sakyti, kad pradėtų naujų gyvenamųjų namų skaičius yra vienas iš ekonomikos "savijautos" rodiklių. Šiuo metu Lietuvoje yra jaučiamas didžiulis gyvenamųjų namų statybos bumas, todėl mano darbo tikslas – išsiaiškinti pagrindines makroekonomines tendencijas, lemiančias investicijas į gyvenamųjų namų statybą Lietuvoje.
Darbo uždaviniai: apibrėžti investicijų į gyvenamųjų namų statybas sampratą, išanalizuoti pagrindinius veiksnius, įtakojančius gyvenamųjų namų statybas Lietuvoje, apžvelgti Lietuvos gyvenamųjų namų statybos rinką ir jos dalyvius, įvertinti valdžios įtaką statybų rinkai.
Nagrinėjant investicijas į gyvenamųjų namų statybas, būtina išnagrinėti gyvenamojo būsto rinką. Todėl pirmojoje darbo dalyje, siekiant apibrėžti investicijų į gyvenamųjų namų statybą sampratą, nagrinėjama mokslinė literatūra bei apžvelgiama gyvenamojo būsto rinka Lietuvoje. Remiantis Lietuvos bei kitų Europos šalių statistiniais duomenimis, lyginamuoju aspektu vertinami pagrindiniai išoriniai bei vidiniai veiksniai, įtakojantys investicijų į gyvenamųjų namų statybą apimtis.
Antroje darbo dalyje pirmiausiai apžvelgiami vieni pagrindinių investicinio projekto įgyvendinime dalyvaujančių dalyvių - bankai, kurie dalyvauja visuose investicijų proceso etapuose. Remiantis bankų pateikta informacija, kvalifikuotų specialistų konsultacijomis, bandoma išskirti pagrindinius statybų finansavimo principus. Siekiant įvertinti statybos bendrovių veiklą Lietuvoje, vadovaujamasi publikuotais straipsniais periodinėje spaudoje, analizuojami statistiniai statybos apimčių duomenys.
Svarbus veiksnys, lemiantis investicijas į gyvenamųjų namų statybą, yra statybų reglamentavimas. Taigi trečioje darbo dalyje, nagrinėjant pagrindinius statybas Lietuvoje reglamentuojančius įstatymus, yra išskiriami pagrindiniai teisinio reglamentavimo trūkumai stabdantys investicijas į gyvenamųjų namų statybą Lietuvoje. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-26
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai48
Dydis39.95 KB
AutoriusAlexas1
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Investicijos i gyvenamuju namu statyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą