Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Elektroninės bankininkystės problemos ir perspektyvos

Elektroninės bankininkystės problemos ir perspektyvos

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Finansų rinkos teorijos referatas. Įvadas. Elektroninės bankininkystės sistemos samprata ir raida. Elektroninės bankininkystės sistemos atsiradimas ir raida Lietuvoje . Naujiena elektroninėje bankininkystėje - operacijos mobiliuoju telefonu. Elektroninės bankininkystės sistemos privalumai prieš tradicinę bankininkystę. Elektroninės bankininkystės problemos ir perspektyvos. Elektroninės bankininkystės problemos. Elektroninės bankininkystės paslaugų perspektyvos. Elektroninės bankininkystės rizika ir saugumas. Rizikos analizės strategija. EBS technologijos ir saugumas Lietuvoje. Išvados.

Ištrauka

Sparčiai plėtojantis bankų sistemai, didėja bankų tarpusavio konkurencija dėl kapitalo išteklių bei paslaugų vartotojų. Bankai priversti pertvarkyti savo veiklą : siūlyti naujas paslaugas, pertvarkyti organizacines struktūras bei veržtis į rinkas, kurios tradiciškai priklausė kitiems bankams. Tai skatina tolesnį konkurencijos augimą. Daugumos naujų paslaugų ir technologijų atsiradimą paskatino procesas, kai finansinių paslaugų pasiūlą ir kainas lemia rinkos paklausa.
Technologinės naujovės bankuose siejamos su kompiuterių bei kitos elektroninės įrangos diegimu, smarkiai pakeičiančiu bankų paslaugų pristatymo ir atlikimo būdus. Bankai, reaguodami į aplinką ir joje vykstančius pokyčius, atitinkamai transformuoja savo veiklą - keičia organizacines struktūras, kuria ir diegia naujus banko produktus bei paslaugas, plečia rinkas. Dažnai informacinių technologijų panaudojimas leidžia nustatyti būdus, kuriais gali būti vykdomos verslo operacijos, kartu užimdamos tarpinę padėtį tarp kliento ir banko. Šio proceso pasekmė – elektroninės bankininkystės sistemos atsiradimas ir išplėtojimas.
Darbo objektas – elektroninės bankininkystės sistema (EBS).
Darbo tikslai - pateikti elektroninės bankininkystės aplinką, išanalizuoti EBS privalumus bei aptarti rizikų ir saugumo problematiką.
Darbo uždaviniai :
1. Išanalizuoti mokslinę literatūrą;
2. Pateikti elektroninės bankininkystės sistemos apžvalgą;
3. Išanalizuoti EBS Lietuvoje, aprašyti elektroninės bankininkystės sistemos raidą;
4. Išanalizuoti elektroninės bankininkystės privalumus, lyginant su tradicine bankininkyste;
5. Išskirti elektroninės bankininkystės sistemos rizikas ir saugumą;
6. Aprašyti elektroninės bankininkystės problemas ir perspektyvas.
Bankai, reaguodami į išorinę aplinką ir joje vykstančius pokyčius, atitinkamai transformuoja savo veiklą, keičia organizacines struktūras, kuri ir diegia naujus produktus bei paslaugas, plečia rinkas. Dažnai informacijos technologijų panaudojimas leidžia nustatyti būdus, kuriais gali būti vykdomos verslo operacijos, kartu užimdamos tarpinę padėtį tarp kliento ir banko. Šio proceso pasekmė – elektroninės bankininkystės sistemos (EBS) atsiradimas ir išplėtojimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-06
DalykasFinansų referatas
KategorijaFinansai
TipasReferatai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai13 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis56.32 KB
AutoriusJolita
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. Labuckas
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektronines bankininkystes problemos ir perspektyvos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 24 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • A. Labuckas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą