Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Planuojamos veiklos pelningumo prognozė: baldų pramonė UAB "Ąžuolynas" (2)

Planuojamos veiklos pelningumo prognozė: baldų pramonė UAB "Ąžuolynas" (2)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Planuojamas pagaminti gaminių skaičius. Medžiagų poreikis ir išlaidos produkcijai pagaminti. Vieno darbininko naudingas darbo laikas ir įmonės darbuotojų skaičius. Pagrindinių darbininkų (vienetininkų) darbo užmokestis ir įmokos į socialinį draudimą. Planuojamos pagaminti produkcijos ir vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. Pagalbinių darbininkų (laikininkų) darbo užmokestis ir įmokos į socialinį draudimą. Administracijos darbuotojų ir aptarnaujančio personalo darbo užmokestis ir įmokos į socialinį draudimą. Vieno darbuotojo ir vieno pagrindinio darbininko vidutinis mėnesinis darbo užmokestis. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti. Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Patalpų nuomos išlaidos. Pagalbinių medžiagų išlaidos įrengimų ir patalpų priežiūrai. Netiesioginės gamybos išlaidos. Planuojamos pagaminti produkcijos ir vieno gaminio gamybinė savikaina. Atskirų gaminių gamybinės savikainos struktūra (procentais). Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. Vieno gaminio komercinė savikaina. Atskirų gaminių pelningumas. Planuojamos pardavimo pajamos. Įmonės bendrasis ir grynasis pelnas. Bendrasis ir grynasis pardavimo pelningumas. Nenuostolingų pardavimų mastas. Išvados ir siūlymai.

Ištrauka

Lietuvai atgavus nepriklausomybę, atsiranda vis daugiau žmonių suvokiančių savo vaidmenį ekonomikos sistemoje ir norinčių veiksmingiau bei geriau joje dirbti. Todėl jie užsiima verslu, o verslas - tai prekių ir paslaugų šaltinis, tenkinantis visuomenės narių poreikius.
Kaip tik dėl šios priežasties, dabartinėje ekonomikoje ir yra taip paplitęs smulkusis bei vidutinis verslas. Todėl tokio pobūdžio įmonės steigimas, jų veiklos skatinimas - tai šalies ekonomikos stiprinimo ir stabilumo pagrindas. O tai yra vienas iš svarbiausių veiksnių, stiprinant verslininkų sluoksnį.
Lietuvos baldų pramonė šiandien yra viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir neabejotinai perspektyviausių pramonės šakų. Taip teigiama dėl vis didėjančių baldų gamybos, pardavimų ir eksporto augimo tempų šalyje. Todėl atsižvelgiant į šiuos rodiklius galima tik numanyti apie verlso pelningumą toje srityje. Tačiau visgi prieš pradedant gaminti, verslininkas turi apsispręsti: Ką gaminti? Kaip gaminti? Kiek gaminti? Kada ir kur gaminti? Kokiomis kainomis vėliau parduoti, kad gautume pelną ir t.t. Visa tai sužinoti padeda planuojamos pagaminti produkcijos rodiklių analizė.
Todėl šiame darbe ir pabandysiu sudaryti nuo 2007 metų liepos mėnesio pradėsiančios savo veiklą UAB "ĄŽUOLYNAS" pelningumo prognozę, kurios veiklos sritis ir yra baldų gamyba. Tačiau per pirmąjį veiklos pusmetį įmonėje bus gaminamos tik dviejų dydžių (M ir D) poilsiui skirtos kėdės, kurios, rinkos tyrimų duomenimis, bus paklausios dėl jų gamybai skirtos, atsparaus atmosferos poveikiui, kietmedžio žaliavos.
Darbo tikslas: nustatyti ar UAB "ĄŽUOLYNAS" 2007 metų liepos – gruodžio mėnesiais veiks efektyviai ir ar sugebės gauti pelną, priklausomai nuo panaudotų išteklių sumos bei visų kitų reikiamų išlaidų.
Darbo uždaviniai:
1. Apskaičiuoti UAB "ĄŽUOLYNAS" planuojamos gaminti produkcijos planinius bei ekonominius rodiklius.
2. Įvertinti ir prognozuoti įmonės veiklos rezultatus.
Darbo struktūra susideda iš dviejų dalių. Pirmoji – tiriamoji, su pateiktais skaičiavimais, antroji - išvados bei siūlymai, su tų skaičiavimų rezultatų įvertinimais. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-06-16
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis62.62 KB
Autoriusdinutee
Viso autoriaus darbų23 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasVieraitienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Planuojamos veiklos pelningumo prognoze [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Vieraitienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą