Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Planuojamos veiklos pelningumo prognozė (3)

Planuojamos veiklos pelningumo prognozė (3)

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Įvadas. Planuojamų pagaminti gatavų gaminių skaičius. Įrengimų skaičius ir jų apkrovimas. Įmonės darbuotojų skaičius. Medžiagų poreikis produkcijai pagaminti. Išlaidos medžiagoms produkcijai pagaminti. Einamosios ir draustinės medžiagų atsargos. Pagrindinių darbininkų darbo užmokestis ir socialinio draudimo įmokos. Pagrindinių darbininkų darbo užmokestis ir socialinio draudimo įmokos. Visos gamybinės programos ir vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. Pagalbinių darbininkų darbo apmokėjimas ir įmokos socialiniam draudimui. Administracijos darbuotojų ir aptarnaujančio personalo darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Gamybinių patalpų plotas. Medžiagų sandėlio plotas. Bendras įmonės patalpų plotas. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti. Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Netiesioginės gamybos išlaidos. Planuojamos pagaminti produkcijos ir vieno gaminio gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. Vieno gaminio komercinė savikaina. Gaminių pelningumas. Planuojamos pardavimo pajamos. Įmonės bendrasis ir grynasis pelnas. Įmonės pardavimo pelningumas. Nenuostolingų pardavimų mastas.

Ištrauka

Analizuoti įmonių veiklą  reiškia įvertinti jų pasiektus ūkinius finansinius rezultatus, veiklos plano vykdymą, nustatyti atskirų veiksnių  techninių, organizacinių ir ūkinių  įtaką pasiektiems rezultatams.
Ūkinės veiklos analizė yra viena iš kasdieninio ūkinio vadovavimo formų, svarbi priemonė kontroliuoti, kaip vykdomos veiklos plano užduotys pagal visus kiekybinius ir kokybinius rodiklius, kaip naudojami materialiniai, finansiniai bei darbo ištekliai gamybos procese.
Sumaniai naudodama savo finansinius išteklius, įmonė gali ne tik įvykdyti, bet ir viršyti gamybos programą. Kai įmonė netinkamai tvarko savo finansų ūkį, jai gali susidaryti finansinių sunkumų: pritrūkti lėšų būtinoms materialinėms vertybėms įsigyti, darbo užmokesčiui laiku išmokėti darbininkams bei tarnautojams ir t. t. Be to: vienos įmonės finansiniai sunkumai gali sukelti finansinių sunkumų kitoms įmonėms.
Planuojant ūkio subjekto veiklą, labai svarbu numatyti, kad ši veikla būtų nenuostolinga. Net tada, greta maksimalaus pelno siekimo keldamas sau kitų tikslų, ūkio subjektas turi gauti didesnes pajamas, negu reikia sąnaudų joms uždirbti. Nuolat nerimą kelia ūkio subjekto išgyvenimas. Šiuo atveju konkrečiai nustatoma, kiek jis būtinai turi parduoti prekių, kad jo veikla būtų nenuostolinga. Analogiškas uždavinys kyla ir tada, kai ūkio subjektas dar tik pradeda veikti, įsitraukia į naujas veiklos sritis.
Prognozė - tai aiškaus tikimybinio pobūdžio sprendimas apie ateitį, tam tikrais duomenimis pagrįstas numatymas, kokia bus reiškinio eiga. Pats prognozavimo procesas yra veikla, susidedanti iš daugelio tyrinėjimo etapų, kurių bendras tikslas - gauti informaciją apie nagrinėjamo reiškinio, objekto ar proceso ateitį.
Šio kursinio darbo objektas – UAB "UGNELĖ" , kuri savo veiklą pradės nuo 2007 metų, liepos mėnesio 1 dienos.. Bendrovė planuoja gaminti technologinę įrangą, kurią parduos Lietuvos lengvosios ir maisto pramonės įmonėms.
Darbo tikslas – nustatyti UAB "UGNELĖ" planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozę.
Darbo uždaviniai – apskaičiuoti būsimos veiklos per pusmetį planinius ekonominius rodiklius ir prognozuoti veiklos rezultatus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-06-16
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis60.1 KB
Autoriusdinutee
Viso autoriaus darbų23 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Planuojamos veiklos pelningumo prognoze (3) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą