Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Finansų valdymo funkcijų reikšmė įmonėje

Finansų valdymo funkcijų reikšmė įmonėje

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Įvadas. Finansų vaidmuo įmonės ir visuomenės valdyme. Finansų vadybos samprata. Išteklių paskirstymas įmonėje. Finansų funkcija įmonėje. Sprendimų priėmimo procesas įmonėje. Finansiniai sprendimai įmonės viduje. Vadovavimo elgesys. Atstovavimo teorija. Finansų funkcija. Finansinio valdymo funkcijos ir jų ryšiai. Biudžetų sudarymas ir finansinis prognozavimas. Trumpalaikio turto ir skolų finansinis valdymas. Ilgalaikio turto ir nuosavybės finansinis valdymas. Verslo plano finansinis įvertinimas. Reikalingas pradinis kapitalas ir jo panaudojimas. Vartojimo prognozė. Savikainos prognozė. Pelno (nuostolio) ataskaita. Balansas. Pinigų srautų ataskaita. Finansinių rodiklių skaičiavimas. Lūžio taško įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Šiandieninis verslo pasaulis yra labai skirtingas. Didelės, mažos ir vidutinės įmonės vykdo savo veiklą skirtingose sferose, kaip gamyba, prekyba, finansinės ir įvairios kitos paslaugos. Jos taip pat skiriasi savo teisine bei organizacine struktūra, dirba tarptautinėje rinkoje ir investuoja daugelyje šalių. Tačiau visos šios įmonės siekia pagrindinio ekonominio tikslo, kurį galima apibrėžti kaip suplanuotą pasirinktų išteklių panaudojimą siekiant rinkos vertės po tam tikro laikotarpio, kuris kompensuos visas patirtas išlaidas (kaštus) ir garantuos tinkamą pelno lygį priimtinomis rizikos sąlygomis. Tinkamas išteklių panaudojimas turi užtikrinti grynąjį savininkų finansinės padėties pagerėjimą, įskaitant ir tai, kad jie sugebėtų investuoti ateityje. Grynojo finansinio efekto pasiekimą išreiškia papildoma akcinio kapitalo vertė, tai yra įmonės vertybinių popierių paklausos padidėjimas vertybinių popierių rinkoje. Įmonės akcinio kapitalo vertės sukūrimo sėkmė priklauso nuo teisingų finansų valdymo ir analizės sprendimų, kurie įpareigoja:
• pasirinkti ir įgyvendinti tinkamas investicijas;
• efektyviai naudoti išteklius;
• įvertinant riziką ir kaštus pasirinkti tinkamą finansavimo rūšį.
Taigi, finansų valdymas apima įmonės piniginių išteklių kaupimą, paskirstymą ir naudojimo kontrolę. Finansų valdymo tikslas siaurąja prasme yra aprūpinti verslą pinigais ir gauti iš jo pelną, plačiąja prasme – padidinti savininkų turtą.
Darbo tikslas - išnagrinėti finansų vadybos funkcijas įmonės viduje.
Darbo uždaviniai:
suvokti kas yra finansų vadyba,
suprasti įmonės prigimtį, daugiausia dėmesio skiriant įmonės veiklos dalyviams bei savininkams, nagrinėjant jų požiūrį į pačią įmonę,
suvokti kokios yra finansų vadybos funkcijos ir kokie jų ryšiai,
atlikti verslo plano finansinį įvertinimą, siekiant pademonstruoti finansų valdymo funkcijų naudingumą įmonei. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis78.29 KB
Autoriusinga
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansu valdymo funkciju reiksme imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą