Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Kapitalas. Kapitalo kaštai

Kapitalas. Kapitalo kaštai

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Kapitalo samprata. Kapitalo struktūra. Kapitalo struktūros ypatumai kitose šalyse. Kapitalo struktūros įtaka jo kainai. Finansavimas. Trumpalaikio turto finansavimas. Finansavimas ir rizika. Kapitalo kaštai. Kapitalo kaštų sudėtis. Kapitalo kaštų svertinis vidurkis (WACC). Išvados.

Ištrauka

Kapitalo vaidmuo gamyboje ne visais laikais buvo vienodas, nors ir užėmė savarankišką vietą. Pavyzdžiui, senovės pasaulyje ir viduramžiais pramonės darbą atliko smulkūs amatininkai, šiandien viso ūkio prekyboje – stambioji pramonė. Visam ūkiniam gyvenimui ypatingą reikšmę turi įvairios gamybos priemonės, kurios, kaip žinome, ekonomikos moksle apibūdinamos bendru kapitalo pavadinimu. Atsižvelgiant į tai, dabar, ypač pramonėje, pagrindinę reikšmę turi ne darbas, o kapitalas.
Darbo objektas. Kapitalas, jo struktūra, finansavimas, kapitalo kaštai.
Darbo tikslas. Išsiaiškinti, kas yra kapitalas, jo struktūra, finansavimas, kapitalo kaštai.
Uždaviniai:
1. Apibrėžti kapitalo sampratą.
2. Išsiaiškinti, kas yra kapitalo struktūra, jos ypatumus.
3. Išanalizuoti, kas yra finansavimas ir kaip jis susijęs su rizika.
4. Atskleisti, kapitalo kaštų svarbą, kokia jų sudėtis.
Darbo reikšmė. Praktinė.
Darbo metodai. Mokslinės literatūros analizė.

"Kapitalo" sąvoka apibūdinami visi gamyboje naudojami materialiniai ištekliai, išskyrus žemę ir darbą. Kapitalas egzistuoja tik kaip darbo ir gamtos išteklių kooperavimo rezultatas. Pačioje primityviausioje bendruomenėse kapitalas neegzistuoja. Bet kai tik žmogus, naudodamas savo darbą gamtos ištekliams perdirbti, įstengia atidėti dalį bulvių arba kviečių sėklai ir sumeistrauja įrankius, jis jau kaupia kapitalą. Taigi kapitalas yra žmogaus sukurtas gamybos veiksnys.
Paprasčiausias kapitalo pavyzdys yra adata, naudojama rūbams pasiūti. Adata padeda pagaminti kažką kitą, šiuo atveju - drabužį. Todėl adata yra toks pat kapitalas kaip ir didžiausia ir sudėtingiausia mašina, kadangi abiem atvejais tie daiktai buvo sukurti dėl to, kad būtų galima gaminti kitus daiktus. Kapitalas iš esmės apima visas "gamybos priemones": įrengimus, mašinas, įrankius, medžiagas, kurie yra tiesiogiai naudojami gamyboje, lygiai kaip ir geležinkelius, kanalus, dokus ir kelius, kurie sudaro pastovųjį tautos kapitalą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis28.04 KB
Autoriuskitte
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kapitalas. Kapitalo kastai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą