Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Privačių asmenų turtas

Privačių asmenų turtas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Privačioji bankininkystė. Privačios bankininkystės užuomazgos Lietuvoje. Turtas. Turto rūšys. Turto likvidumas. Asmeninis turtas įvairiais gyvenimo etapais. Asmeninio turto valdymas. Asmeninio turto valdymo funkcijos. Asmeninio turto valdymo veiksniai. Investicinio portfelio formavimas ir valdymas. Išvados. Summary.

Ištrauka

Lietuvoje didelis dėmesys skiriamas verslo bendrovių valdymui ir labai mažai analizuojamos privataus turto valdymo problemos, nors tam tikrais atvejais nuosavo turto valdymo kompleksiškumo laipsnis gali pranokti vidutinės įmonės valdymo problemas.
Globalizacija, pramonės vienijimasis, technologinės inovacijos – visa tai rinkos kryptys, kurios sukelia turto valdymo industrijos pokyčius. Pastarąjį dešimtmetį visame pasaulyje, neišskiriant ir Lietuvos, greitu tempu daugėjo privačių asmenų turimo turto. Tokį privataus turto augimą Lietuvoje galima paaiškinti valstybės privatizavimu, kuris vyko gerą dešimtmetį ir dar nesibaigė. Nepaisant to, kad daugeliu atvejų sukaupto asmeninio turto struktūra Lietuvoje susiklostė stichiškai, dėl to atsirado ir naujų klientų, kurie sukaupė pakankamai daug asmeninio turto ir ėmė rūpintis jo valdymu. Asmenys, turintys dideles pajamas, siekia kompetentingo turto valdymo, numato ilgalaikius pinigų investavimo poreikius ir tikslus. Informacinių technologijų pokyčiai daro lemiamą įtaką turto valdymui ir finansinėms paslaugoms. Dabartiniai bankų klientai tikisi priėjimo prie daugelio produktų ir paslaugų.
Keičiantis klientų turtinei sudėčiai, keičiasi ir jų poreikiai finansinio planavimo ir asmeninio turto valdymo srityse. Turi tobulėti ir šių paslaugų kokybė pagal klientų rinkos reikalavimus. Dideli Europos Sąjungos ir pasaulio bankai įkuria finansines konsultantų organizacijas ir sudaro tarptautinį finansinio planavimo tinklą. Tokie bankai gali patenkinti klientų poreikius ir padėti patarimais, kaip planuoti ir valdyti finansinį turtą, profesionaliai įvertinti rizikas, planuoti mokesčius, paveldimą turtą, draudimą it t.t.
Darbo tikslas – susipažinti su investicijų įvairove, apžvelgti kokius asmeninio turto valdymo metodus ir principus taiko Lietuvoje ir pasaulyje.
Darbo objektas – privačių asmenų turtas.
Rašant šį darbą naudotasi esamos literatūros analize. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-10-23
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai18 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis175.52 KB
Autoriusmiglute_b
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas5
Mokytojas/DėstytojasB. Povilaitis
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Privaciu asmenu turtas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2007-11-06 IP: 88.118.126.207
    Nikus sako

    Senas darbas, 2004 m.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • B. Povilaitis
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą