Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Verslo pertraukimo draudimas

Verslo pertraukimo draudimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Draudimo raida, privalumai, draudiminė žala. Draudimo privalumai. Verslo pertraukimo draudimo privalumai. Draudiminė ir nedraudiminė žala. Draudimo suteikimo mechanizmas. Draudimo sąlygos, draudimo sumos apskaičiavimas. Draudimo atsakomybės laikotarpis. Verslo pertraukimo draudimas ir jo rinka. Draudimo sektoriaus apžvalga. Ne gyvybės draudimo rinka 2003 metų II pusmetį -2006 metų I pusmetį. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Temos aktualumas. Ši tema aktuali asmenims, turintiems nuosavą verslą ,gamybos, paslaugų ir prekybos įmonėms , kurios, atsitikus draudiminiam įvykiui, nori sušvelninti patirtus nuostolius bei gamybos ar paslaugų teikimo nutrūkimo pasekmes.
Šio darbo objektas – draudimo įmonių teikiamas verslo pertraukimo draudimas.
Darbo tikstas. Išsiaiškinti verslo nutrūkimo draudimo privalumus ir trūkumus.
Darbo uždaviniai:
• Išsiaiškinti, kas yra įmonių verslo pertraukimo draudimas
• Aptarti, kodėl reikėtų draustis
• Nustatyti draudiminius ir nedraudiminius įvykius
• Aptarti draudimo sąlygas(draudimo suma, atsakomybės laikotarpis)
• Apibrėžti, kaip veikia verslo pertraukimo draudimas
Darbo struktūra. Darbą sudaro įvadas, teorinė dalis, analitinė dalis, rezultatų dalis, išvados ir pasiūlymai bei priedas.
Tyrimo metodai. Kiekybiniai metodai (analizė), kokybiniai metodai (laiko eilutės).
Darbe naudoti literatūros šaltiniai. Internetas.
Darbo struktūros paaiškinimai.Darbo struktūrą sudaro trys dalys, taip pat įeina įvadas, išvados ir pasiūlymai bei priedas.Pirmoji dalis- teorinė.Joje aprašoma draudimo raida , supažindinama, kas yra verslo pertraukimo draudimas ir kokie jo privalumai . Antroji dalis – analitinė. Joje išskirti draudiminiai ir nedraudiminiai įvykiai, draudimo sąlygos ir apibrėžta draudimo veikimo esmė. Trečioje dalyje apžvelgtas ne gyvybės draudimo sektorius bei išskirtas verslo pertraukimo draudimas.
Jau gilioje senovėje galime pamatyti pirmąsias draudimo apraiškas. Seniausios draudimo taisyklės, kurios pasiekė mūsų laikus, išdėstytos vienoje iš Talmudo knygų.
Draudimo istorijos raida pradedama skaičiuoti nuo XIII amžiaus, kai pradėjo vystytis jūrininkystė Italijoje. Jau tada draudimas buvo laikomas finansine veikla, nukreipta žalųjdpadengimui. Tuo tarpu operacijos, kuriose iš tolo galime įžvelgti draudimo veiklos pradmenis, atsirado jau šumerų laikais. Tenykščiams prekeiviams buvo išduodama finansinė garantija arba pinigų suma, kuria jie padengdavo nuostolius, jeigu jų prekėms kas nors atsitikdavo pervežimo metu. Vėliau Babilone atsirado ypatingos grupės "prekeivių – skolintojų", kurie skolindavo savo kolegoms, nusprendusiems "leistis į tolimą kelionę" (būtent taip tais laikais vadinosi importo-eksporto operacijos) ir nereikalaudavo pinigų grąžinti, jeigu kelionės metu prekes pavogdavo ar kas nors jomsfgatsitikdavo. Jūrinė prekyba, kuri sparčiai vystėsi Viduržemio jūroje, padėjo vystytis pirmosioms draudimo rūšims. Ši praktika buvo paplitusi Atėnuose ir apie tai savo darbuose rašė Demostenas (Atėnų oratorius); prekeivis, gavęs paskolą, ją grąžindavo tik tuo atveju, jeigu sėkmingai baigdavosi jo kelionė, tuo pačiu grąžindamasfg30%fdaugiaufgpinigųhneihpasiskolino. Antikoshlaikaisfgfdarbininkai, nusamdyti tokiems darbams kaip Egipto piramidės, Saliamono rūmai ir kt. organizuodavo pagalbos kasas tiems kolegoms ar jų šeimoms, kurie susižalodavo ar mirdavofatsitikusfnelaimei. Romos imperijos laikais valdžios atstovai tapdavo garantijomis nuo įvairių rizikų, pasirašydami ypatingus protokolus su tiekėjais ir prekeiviais, kurie įsipareigodavo rūpintis legionieriais Ispanijoje; padengdavo nuostolius, kai karo ar audros metu buvo prarandami laivai, pervežantys ginklus ar būtiniausius pragyvenimui daiktus. Ilgoms kelionėms po Viduržemio jūrą buvo taikoma pristatymo paskola: nuo 50% ir daugiau priklausomai nuo krovinio ir laivo vertės.1 ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-11-14
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai5 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis324.21 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasL. Šerėnienė
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKauno humanitarinis fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo pertraukimo draudimas [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • L. Šerėnienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą