Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Opciono ir svopo sandoriai valiutinėje rinkoje

Opciono ir svopo sandoriai valiutinėje rinkoje

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Pasirinkimo sandorių pagrindai: skirstymas, įkainojimas, naudojimas. Pagrindinės sąvokos. Pasirinkimo sandorių esmė. Pasirinkimo sandorių vertė ir ją veikiantys veiksniai. Pasirinkimo sandorių strategijos. Valiutų rinkos apsikeitimo sandoriai. Apsikeitimo sandorių esmė. Valiutos apsikeitimo sandorių naudojimo motyvai tarptautinėse finansų rinkose. Palūkanų normų apsikeitimo sandorių naudojimo pranašumai ir kryptys. Antrinė apsikeitimo sandorių rinka. Naujos kryptys apsikeitimo sandorių rinkoje. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienoje ekonomiškai išsivysčiusioje valstybėje egzistuoja vertybinių popierių rinkos. Pagal šios rinkos būklę galima nustatyti ir pačios šalies ekonominę būklę. Nors vertybinių popierių kilmės šaknys Lietuvoje ganėtinai negilios, tačiau esama rinkos sričių, į kurias dėmesį pradėta kreipti ne taip seniai ir jas reglamentuojantys įstatymai vis dar tobulinami remiantis kitų valstybių patirtimi. Viena iš Lietuvoje besivystančių vertybinių popierių sričių yra išvestinių vertybinių popierių instrumentai .
Opcionai ir svopai – tai šiuolaikiniai finansiniai instrumentai, kurie padeda sumažinti finansinę riziką ir paįvairina investavimo galimybes.
Turbūt visiems žinoma, kad finansų rinkos yra cikliškos. Kylančias akcijų kainas keičia krentančios kainos, o po bulių rinkos, kad ir kokia ilga ji bebūtų, visada ateina meškų rinka. Ir būtent tada investuotojai dar kartą peržiūri savo strategijas bei investavimo planus. Nors daugelis investuotojų savo investuotą kapitalą diversifikuoja ir renkasi obligacijas, investicinius fondus ar akcijas, tačiau visų investavimo galimybių dažnas tikrai neišnaudoja. Vienas iš tokių investavimo įrankių, kuris teikia gana neribotas galimybes ir skirtas išprususiam investuotojui yra opcionai.
Svopai labiau tinka valdyti valiutinei rizikai, taip pat svopai pritraukia arbitražinį pelną. Svopas (apsikeitimo arba mainų sandoris) - vienas naujausių išvestinių instrumentų finansų rinkose.
Darbo tikslas – charakterizuoti opcionų ir svopų rinkos pagrindinius aspektus.
Darbo uždaviniai:
1. Apibūdinti opcioną ir svopą, supažindinti su pagrindiniais pasirinkimo ir apsikeitimo sandorio aspektais;
2. Išanalizuoti pasirinkimoir apsikeitimo sandorių rūšis;
3. Charakterizuoti pagrindines pasirinkimo sandorio strategijas;
4. Atskleisti pasirinkimo sandorių panaudojimo galimybes strateginėse situacijose;
5. Apibūdinti antrinę svopų rinką. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai12
Dydis32.09 KB
Autoriuslore
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Opciono ir svopo sandoriai valiutineje rinkoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą