Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Darbo užmokestis: UAB "Magestra"

Darbo užmokestis: UAB "Magestra"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti absoliutinio ir santykinio darbo užmokesčio fondo pasikeitimą UAB "Magestra" Darbo užmokesčio samprata. Absoliutaus ir santykinio darbo užmokesčio fondo pasikeitimo analizė. Veiksniai, darantys įtaką darbo užmokesčio fondo pasikeitimui. Absoliutinio ir santykinio darbo užmokesčio fondo pasikeitimo analizė UAB "Magestra". Darbo užmokesčio fondas. Darbuotojų skaičiaus kitimas ataskaitiniais ir praėjusiais metais. Išvados.

Ištrauka

Žmogus savo darbu sukuria produktą, atlieka paslaugas, atranda naujus, tobulina esamus gamybos procesus. Be darbo nebūtų ir žmogaus, kuriančio savo gyvenimo sąlygas.
…Visišką laisvę turi žmogus, kuris gyvena iš savo darbo ir, kuris yra laimingas tą darbą dirbdamas.
Patikimumas ir dorumas darbe turi didesnę vertę už visus mokslinius laipsnius, kuriuos galima įsigyti. Tai suteikia pasitikėjimo savimi, kuris sušvelnina pasitaikančius nemalonumus ar nusiminimus ir kuris nuramina, kai nedėkingi žmonės neduoda arba pasinaudoja ne jiems priklausančiu pripažinimu ar sėkme. Tik savimi pasitikintis ir gerai atliekantis jam priklausančias užduotis darbuotojas nebijo nesėkmių ir gali jaustis tvirtai. (3, 10p.)
Darbo aktualumas. Darbas – tai fizinės ir protinės pastangos, skirtos produkcijai gaminti ar paslaugoms teikti.
Žmonės dirba skatindami įvairių motyvų: norėdami gauti pajamų, siekdami karjeros, pripažinimo, norėdami bendrauti su kitais ir t.t. Tačiau, norint suvokti ekonomikos pagrindus, pakanka nagrinėti tik vieną jų – siekimą gauti pajamų. Pajamos darbo rinkoje išreiškiamos darbo užmokesčiu.
Darbo pajamos – tai užmokestis darbo jėgai už atliktą darbą. Didesnę dalį pajamų žmonės gauna už darbą, ir kaina, mokama už darbo jėgos naudojimą, vadinama darbo užmokesčiu.
Finansinė analizė yra vienas iš objektyviausių būdų tinkamai įvertinti informaciją. Tai didžiausia jos reikšmė ir privalumas. Be to, finansinė analizė padeda geriau suvokti įmonėje vykstančius reiškinius ir procesus, o svarbiausia – priimti optimalius valdymo sprendimus. Priimti optimalius valdymo sprendimus yra labai sunku esant ribotiems ištekliams ir neribotoms reikmėms. Geriausiai tai padeda padaryti analizė.
Finansinė analizė padeda nustatyti įmonės veiklos finansinius aspektus, įvertinti esamą padėtį ir ateities perspektyvas. Visa tai svarbu šiuolaikiniam verslui.
Šio kursinio darbo tikslas – išanalizuoti absoliutinio ir santykinio darbo užmokesčio fondo pasikeitimą UAB "MAGESTRA".
Kursiniame darbe naudojami šie ekonomikos teorijos tyrimo metodai:
• analizės,
• palyginimo,
• sintezės,
• grafinio vaizdavimo.
Darbo objektas – UAB "MAGESTRA"

Darbo naudingumas: analizės rezultatai leidžia įvardinti darbo užmokestį lemiančius veiksnius.
Darbo struktūra:
I-oje dalyje aptariama darbo užmokesčio samprata, nuo ko priklauso darbo užmokestis. Tai – teorinė dalis. Šią dalį sudaro 3 puslapiai.
II-oje dalyje aptariama absoliutinio ir santykinio darbo užmokesčio fondo pasikeitimo analizė. Ją sudaro 6 puslapiai, 3 lentelės, 1 paveikslas.
III-čioje dalyje analizuojama UAB "MAGESTRA" absoliutinio ir santykinio darbo užmokesčio fondo pasikeitimas. Tai praktinė dalis, kuri apibendrinta teorijos pagrindu. Šią dalį sudaro 6 puslapiai, 3 lentelės, 2 paveikslai.. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-02-27
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis45.03 KB
Autoriusjurgita
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasGiliuvienė
Švietimo institucijaMarijampolės kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbo uzmokestis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Marijampolės kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Giliuvienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą