Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Kreditiniai santykiai su bankais: G. Stankevičiaus gamybinė komercinė firma "Gintaras"

Kreditiniai santykiai su bankais: G. Stankevičiaus gamybinė komercinė firma "Gintaras"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Kredito reikšmė įmonių veikloje. Kredito samprata. Kredito funkcijos. Kredito gavimas ir naudojimas G. Stankevičiaus gamybinėje komercinėje firmoje "Gintaras". Ilgalaikio kredito suteikimas. Ilgalaikio kredito naudojimas. Lizingo gavimas ir naudojimas G. Stankevičiaus gamybinėje komercinėje firmoje "Gintaras". Išvados ir pasiūlymai. Išnašos.

Ištrauka

Žvelgdami į Europos šalių ir viso pasaulio pirmaujančių šalių patirtį negalime nepastebėti, kad jų rinkos ekonomikos sistemoje konkurencingumą bei su juo susijusį ekonomikos augimą skatina klestintis verslas, kuris sugeba greičiausiai pajusti paklausos-pasiūlos pokyčius rinkoje, prisitaikyti prie jų, kurti naujas darbo vietas tose veiklose, kurių produktai ir paslaugos konkrečiu laikotarpiu turi didžiausią paklausą.
Todėl labai svarbu padėti įmonėms išsilaikyti, suteikiant joms kreditus ar padedant iš karto neįperkamą turtą padėti įsigyti lizingo būdu, bankams sudarant prieinamas sąlygas ir didelėms ir mažoms įmonėms. Pasaulinė patirtis taip pat rodo, jog įmonės be bankų pagalbos negali nei normaliai funkcionuoti, nei tobulėti. Anksčiau įmonių steigimasis buvo tik atskirų žmonių pastangos išsigelbėti nuo bedarbystės, siekti nepriklausomybės, pateikti klientams netikėčiausią ir labiausiai paklausų produktą ar paslaugą, rezultatas. Dabar įmonių steigimuisi labai didelę įtaką ir sudaro kreditai, be kurių pagalbos – neturint investicijų ir santaupų, nesukurtume įmonių, o sukūrus, juk būna ir sunkių periodų, kurių metu įmonės be kreditų pagalbos ir neišsilaikytų. Įmonių steigimas, jų veiklos skatinimas – tai šalies ekonomikos stiprinimo bei stabilumo pagrindas. Jos yra pagrindinės bei vienos svarbiausių darbo vietų steigėjų - sukuriama darbo vietų atokiausiose provincijose.
Lietuvai atgavus nepriklausomybę, perėjus į rinkos ekonomiką, suaktyvėjo prekybiniai mainai tiek šalies viduje, tiek ir už jos ribų. Taigi, Lietuvai integravusis į Europos sąjungą, įmonėms bei organizacijoms užmezgus glaudesnius prekybinius ryšius su daugeliu užsienio įmonių, atsirado poreikis piniginiams ištekliams tiek pačios valstybės kilimui, tiek atskiriems ūkiniams vienetams savo ūkinei veiklai plėtoti. To pasekoje iškilo kredito, kaip trūkstamų lėšų gavimo šaltinio bei panaudojimo problema.
Darbui atlikti buvo taikoma įvairios ekonomistų knygos, mokymo priemonės-vadovėliai, periodinė spauda, statistikos tyrimai, konferencijų medžiaga ir jų analizė. Informacijos aprašymui apie bankų teikiamas paslaugas buvo naudojama įmonės dokumentai, kurie buvo pateikti bankui kredito ir lizingo gavimui, bei aprašoma kredito bei lizingo gavimo ir naudojimo sąlygos pagal Paskolų ir Lizingo sutartis. Darbe kredito ir lizingo aprašymui nagrinėjami 2002 – 2004 metai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-03
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis31.1 KB
Autoriusdalia
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas5
Mokytojas/DėstytojasDr. A. Novošinskienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kreditiniai santykiai su bankais [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 5 Klasė/kursas
  • Dr. A. Novošinskienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą