Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Veiklos analizė: Lietuvos bankų sektorius ir AB "Hansabankas"

Veiklos analizė: Lietuvos bankų sektorius ir AB "Hansabankas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Bankų sektoriaus ypatybės. Bankų sektoriaus sudėtis ir aplinka. Bankų veiklos apžvalga. Paskolos. Indėliai. Akcininkų nuosavybė. Pelningumas ir veiklos efektyvumas. AB "Hansabankas" vieta ir reikšmė sektoriuje. Finansiniai rodikliai. Turtas. Finansinis portfelis ir jo dalis turte. Indėliai su specialiais skolinimosi fondais. Veiklos pajamos, išlaidos bei jų santykis. Grynasis pelnas, kapitalo struktūra ir jo dinamika. Rizikos ir jų įvertinimas. Likvidumo rizika. Operacinė rizika. Kredito rizika. Rinkos rizika. Konkurentinės aplinkos analizė. AB SEB Vilniaus bankas. AB DnB NORD bankas. AB Sampo bankas. AB bankas "Snoras". Rinkos pasidalinimo struktūra. Pagal turto dydį. Pagal klientams suteiktas paskolas. Pagal turimus indėlius ir akredityvus. Pagal gaunamą pelną (2006m.). Įėjimo į bankų rinką barjerai. Išvados. Darbas iliustruotas grafikais (17).

Ištrauka

Mes pasirinkome AB "Hansabanką" todėl, kad tai bankas, kuris suprasdamas klientų poreikius, siūlo jiems vertingiausius finansinius sprendimus, kurie gerina klientų kasdienį gyvenimą. Taip veikdami, jie nuolat didina kompanijos vertę ir įprasmina jos teigiamą vaidmenį visuomenėje. Bankas siekia būti pirmaujančia finansų įstaiga Šiaurės šalių ir Baltijos regione. Jo veiklos rezultatus ir didėjantį tarptautinį pripažinimą lemia į veiklos rezultatus orientuota organizacijos kultūra, skaidri komunikacija, darbuotojų pasišventimas, noras keistis ir tobulėti. Pagrindinės banko vertybės yra: orientacija į rezultatus - siekia gerų kiekvienos veiklos rezultatų; atvirumas - jo komunikacija skaidri ir atvira; novatoriškumas - mokosi ir yra pasirengę keistis; pasišventimas - kuria sėkmingą ilgalaikį verslą.

Namų darbo tikslas – atlikti Lietuvos bankų sektoriaus ir AB "Hansabanko" veiklos analizę.
Namų darbo uždaviniai:
1) aprašyti Lietuvos bankų sektoriaus ypatybes;
2) išsiaiškinti AB "Hansabanko" vietą ir reikšmę sektoriuje;
3) atlikti AB "Hansabankas" finansinių rodiklių ir rizikų įvertinimo analizę;
4) atlikti AB "Hansabankas" konkurentinės aplinkos analizę.

Šiuo metu Lietuvos bankininkystės sistemą sudaro bankai ir kitos organizacijos (parabankai), atliekančios kai kurias bankines operacijas. Skiriamos dvi pagrindinės bankų grupės: emisijos (Lietuvos bankas) ir komerciniai bankai. Svarbiausią vaidmenį Lietuvos bankininkystės sistemoje užima komerciniai bankai.
Lietuva ne taip seniai išsivadavo iš padėties, kai bankų sektorius buvo mažas, nelankstus, jie skolino už gana dideles palūkanas.
Prieš kelerius metus bankų sistema padarė reikšmingą proveržį, kreditas tapo prieinamas didžiajai daliai visuomenės, "demokratizavosi", bankų konkurencija sumažino paskolų maržas. Tai, kartu su optimizmo proveržiu tiek vartotojų, tiek investuotojų pusėje, ir lėmė taupymo mažėjimą ir greitą paskolų rinkos plėtrą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai15
Dydis127.84 KB
AutoriusJolanta
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lietuvos banku sektoriaus veiklos analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą