Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Akcijų rūšys ir jų palyginimas

Akcijų rūšys ir jų palyginimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Akcijos samprata. Akcijų rūšys ir klasės. Paprastosios akcijos. Paprastųjų akcijų grupės ir jų naudojimo būdai. Paprastųjų akcijų vertės nustatymas. Privilegijuotosios akcijos. Privilegijuotųjų akcijų vertės nustatymas. Paprastųjų ir privilegijuotųjų akcijų pranašumai ir trūkumai. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas: Akcijos yra nuosavybės vertybiniai popieriai, pažymintys jų savininkų dalį bendroves įstatiniame kapitale ir suteikiantys jiems turtines bei neturtines teises. Šiuo metu akcijos yra vienas aktualiausių šiuo laiku investavimo būdų. Tai gana populiarus, bet tuo pačiu ir rizikingas investavimas į įmonę. Patraukli paprastųjų akcijų savybė ta, kad jos suteikia investuotojui teisę į įmonės pelno dalį.
Viena svarbiausių akcijų populiarumo visame pasaulyje priežasčių yra ta, kad jos suteikia investuotojui galimybę pritaikyti savo investicines programas konkretiems poreikiams ir prioritetams. Investuotojai įsigyja akcijų ilgam laikui ne tik kaip dividendų, bet ir kaip stabilaus kapitalo prieaugio gavimo priemonę. Akcijos rinkos kaina paprastai atspindi įmonės pelningumo potencialą, todėl klestint įmonei - klesti ir investuotojai. Įmonės pelno padidėjimas savo ruožtu veikia akcijų kainos augimą (kapitalo prieaugį) ir yra svarbi pelno iš akcijų dalis.
Dar viena akcijų populiarumo priežastis - aukštas jų likvidumo lygis. Paprastąsias akcijas lengva pirkti ar parduoti, o operacijų su jomis vykdymo išlaidos (transakcines išlaidos) - mažos. Be to, informacija apie jų kainas ir rinkos būklę lengvai prieinama.Kitas privalumas tas, kad vienos akcijos kaina gana žema, todėl pirkti gali ir individualus investuotojai.
Taigi šiame kursiniame darbe susipažinsime su akcijų rūšimis, grupėmis, klasėmis, aptarsime įsigijimo ir spekuliavimo jomis aspektus.

Darbo tikslas: išanalizuoti akcijų rūšis ir jų ypatumus.

Darbo uždaviniai:
1. Aptarti akcijų samprata;
2. Išanalizuoti akcijų klasifikavimą;
3. Palyginti akcijų rūšis atsižvelgiant į privalumus ir trūkumus;
4. Pateikti išvadas ir pasiūlymus

Darbo metodas: mokslinės – teorinės literatūros apžvalga ir analizė.
Darbo problematika – sunkiausia buvo iš didelio informacijos srauto atrinkti tinkamiausia informacija, kuri atitiktų ir atskleistų kursinio darbo tematiką. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai6
Dydis38.88 KB
AutoriusEma
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Akciju rusys ir ju palyginimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą