Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Anglijos investicinis trestas: "Alliance Trust PLC"

Anglijos investicinis trestas: "Alliance Trust PLC"

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas yra atlikti Didžiosios Britanijos investavimo sektoriaus ir įmonės Allaince Trust PLC tyrimą ir analizę. Didžiosios Britanijos investavimo sektoriaus ypatybės. Alliance Trust PLC vieta ir reikšmė sektoriuje. Alliance Trust PLC rodiklių analizė. Likvidumas. Operacinė rizika. Kredito rizika. Palūkanų normos rizika. Valiutų kurso rizika. Kapitalo struktūra. Akcijų rinkos kainos biržoje. Konkurentinės aplinkos analizė. Išvados.

Ištrauka

Didžiojoje Britanijoje yra daugybė finansinių institucijų. Tai yra bankai, pensijų fondai, investiciniai fondai, draudimo kompanijos ir daugelis kitų. Tačiau daug naudingiau yra nagrinėti neįprastą kompaniją, kuri leis įgyti daugiau žinių tiek apie šalies finansinį (investavimo) sektorių, tiek apie konkrečią instituciją. Taigi, šiame projekte analizuosime įmonę Alliance Trust PLC. Tai yra investicinė kompanija su investavimo tresto statusu. Ji koncentruojasi į didelės grąžos sukūrimą akcininkams vidutiniu ar ilguoju laikotarpiu per pajamų ir kapitalo didėjimo kombinaciją. Alliance Trust užsiima investavimu nuo 1888 metų ir yra didžiausias Didžiosios Britanijos universalus investavimo trestas pagal turtą Londono akcijų biržos sąraše.
Mūsų darbo tikslas yra atlikti Didžiosios Britanijos investavimo sektoriaus ir įmonės Allaince Trust PLC tyrimą ir analizę. Šį tikslą įgyvendinti padės šie uždaviniai:
• Šalies investavimo sektoriaus ypatybių tyrimas;
• Alliance Trust PLC vietos ir reikšmės sektoriuje nustatymas;
• kompanijos rodiklių analizė (likvidumas, operacinė rizika, kredito rizika, rinkos rizika, kapitalo struktūra, akcijų rinkos kainos biržoje);
• konkurentinės aplinkos analizė.

Augantis finansinių įsipareigojimų nevykdymas Amerikos subsvarbiausioje rinkoje tapo didžiausia problema globalinei finansų rinkai per antrą metų pusę. Išplaukianti kredito krizė dabar turi žalingą poveikį ekonomikai visame pasaulyje. Akcijų rinkos iškentė didelius nukritimus sausį, esančius neigiamų sugrįžimų priežastimi daugumoje mūsų investicinių rajonų 2008 m. sausio 31-ąją.
Ekonominio nuosmukio tikimybė Jungtinėse Valstijose yra dabar aukšta ir skatina pinigų institucijas imtis ryžtingų priemonių palūkanų normų sumažinimui. Federalinės Rezervų Sistemos Fondų norma buvo dabar sumažinta iki 2,25 %. Pagrindinis rodiklis Jungtinėje Karalystėje buvo taip pat sumažintas nuo 0,75 % iki 5,00 %, pasiekęs aukščiausią lygį nuo 2001 liepos, tuo laiku, kai auganti infliacija buvo įžvelgta kaip Jungtinės Karalystės pirminė ekonominė grėsmė. Centriniai bankai visame pasaulyje susiduria su besiskiriančiomis regioninėmis problemomis, kylančiomis iš šio ekonominio nestabilumo, kai visi tuo tarpu siekia palaikyti likvidumą jų bankų sistemose. JAV koncentruojasi į vidaus ekonomikos augimą, Europa – į infliaciją, o Azija į potencialų poveikį eksportui. Didžiojoje Britanijoje, labiau dviprasmiškas metodas yra priimamas, kadangi Anglijos Bankas bando išlyginti savo vystymosi troškimus su jo infliacijos tikslais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis59.07 KB
AutoriusALEX
Viso autoriaus darbų25 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasGiedrė Staskevičiūtė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Anglijos investicinis trestas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 11 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Giedrė Staskevičiūtė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą