Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Indijos gyvybės draudimo korporacijos analizė: "LIC of India"

Indijos gyvybės draudimo korporacijos analizė: "LIC of India"

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas yra atlikti "Life insurance corporation (LIC) of India " finansinę analizę, panaudojant finansinės institucijos metinę ataskaitą bei informaciją iš verslo straipsnių ir interneto. Pasirinktos šalies finansinio sektoriaus ypatybės. Indijos draudimo rinka. Pasirinktos finansinės institucijos vieta ir reikšmė sektoriuje. Finansinės rizikos. Konkurencinės aplinkos analizė. Išvados. Priedas.

Ištrauka

Nuo 2000 metų, kuomet Indijos vyriausybė leido privačioms įmonėms teikti draudimo paslaugas, šis sektorius tapo greičiausiai besivystančiu šalyje. Milžinišku gyventoju skaičiumi garsėjanti šalis su nepersotinta rinka yra puiki vieta įsitvirtinti tiek vietiniams, tiek užsienio investuotojams. Gyvybės draudimo rinka kasmet paauga 32 – 34% bei užima penktąja vietą pasaulyje. Būtent dėl tokio augimo bei didelių perspektyvų šioje srityje, mes nusprendėme nagrinėti rinkos lyderę "Life insurance corporation of India".
LIC of India atsirado 1956 metais ir nuo to laiko lyderės pozicijas Indijos draudimo rinkoje. LIC India paslaugų tinklas apima visos Indijos didelius miestus. Įmonė turi 8 regioninius ofisus, 100 divizinių ofisų ir 2048 paslaugų ofisų, kuriuose bendrai dirba 1 002 149 draudimo agentų.
Šio darbo tikslas yra atlikti LIC of India finansinę analizę, panaudojant finansinės institucijos metinę ataskaitą bei informaciją iš verslo straipsnių ir interneto.
Darbo uždaviniai:
1. Apibūdinti Indijos finansinio sektoriaus ypatybės.
2. Apibūdinti LIC of India vietą ir reikšmę sektoriuje.
3. Padaryti LIC of India rodiklių analizę (dinamikoje) (likvidumas, operacinė rizika, kredito rizika, rinkos rizika (palūkanų normos, valiutų kursų), apžvelgti kapitalo struktūrą ir jos dinamiką ( akcijų rinkos kainos biržoje).
4. Padryti konkurentinės aplinkos analizę (4-5 konkurentai).

Bendras visų draudimo kompanijų požymis yra tas, kad jos apdraudžia nuo finansinių nuostolių, kuriuos mes patiriame dėl nenumatytų priežasčių. Tai yra daroma renkant premijas bei mokesčius iš daugelio žmonių pagal sudarytą sutartį ir išmokant kompensaciją poliso savininkui (apdraustajam), įvykus incidentui. Tai gali būti vagystė, gaisras, liga ar net mirtis. Kompensacija mokama tam tikrą laiką arba visą gyvenimą.
Draudimo istorija Indijoje prasideda nuo 1818 metų, kai Kokatos mieste buvo įkurta Rytų Azijos draudimo kompanija. 1912 m. Gyvybės draudimo Aktas pradeda naująją erą draudimo sektoriuje Indijoje.
1928 m. buvo pasirašytas Indijos draudimo kompanijų aktas. Šis dokumentas įgaliojo Indijos vyriausybę rinkti visą būtiniausią informaciją iš gyvybės draudimo ir ne gyvybės draudimo organizacijų apie jų operacijas finansinėje Indijos rinkoje.
1850 m. buvo suformuota pirmoji bendrojo sektoriaus draudimo kompanija - Triton Insurance Company Ltd. 1907 m. atsirado The Indian Mercantile Insurance Limited, kuri turėjo visų klasių draudimo paslaugas.
Reforma Indijos draudimo sektoriuje
Draudimo sektoriaus reformos atsiradimą paskatino 1993 m. atsiradęs Malhotros Komitetas. Pagrindinis šio komiteto tikslas buvo pasiekti draudimo funkcionavimą Indijoje. Taip pat šis komitetas turėjo užtikrinti draudimo plėtrą Indijoje ateityje. Malhotros komitetui pavyko pagerinti įvairiausius aspektus finansiniame sektoriuje, padarius juos labiau būdingus ir efektyvesnius Indijos rinkai. 1999 m. buvo priimtas naujas Draudimo reguliavimo ir valdžios vystymosi aktas, kuris turėjo įtakos kritiškiems pasikeitimams draudimo sektoriuje. Šis aktas skatino draudimo reguliavimo ir valdžios vystymosi atsiradimą 2000 m. Šios organizacijos pagrindinai tikslai buvo apsaugoti poliso savininko interesus, tuo pačiu metu panaudojant įvairiausias poliuso priemones pagelbėti sustiprinti draudimo sektoriaus augimą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-11-14
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai9 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis537.71 KB
AutoriusALEX
Viso autoriaus darbų25 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasGiedrė Staskevičiūtė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Indijos gyvybes draudimo korporacijos analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 11 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Giedrė Staskevičiūtė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą