Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Finansinė ataskaita: tarptautiniai krovinių vežimai UAB "Tentara"

Finansinė ataskaita: tarptautiniai krovinių vežimai UAB "Tentara"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: Išanalizuoti UAB "Tentara" finansines ataskaitas. bendroji apskaitos apžvalga ir principai. Buhalterinės apskaitos vystymosi apžvalga. Bendrieji apskaitos principai. Apskaitos samprata. Finansinė apskaita balansas. Balanso apibūdinimas ir jo turinys. Svarbiausiųjų balanso rodiklių paaiškinimai. Turtas. Ilgalaikis turtas. Trumpalaikis turtas. Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai. Nuosavas kapitalas. Dotacijos, subsidijos. Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai. Pelno (nuostolio) ataskaita. Pelno (nuostolio) ataskaitos apibūdinimas. Pelno (nuostolio) ataskaitos rodiklių paaiškinimas. pinigų srautų ataskaita. Pinigų srautų ataskaitos reikšmė ir teikiama informacija. Pinigų srautų ataskaitos rodiklių paaiškinimas nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita. aiškinamasis raštas. Aiškinamojo rašto bendroji dalis. Aiškinamojo rašto specialiosios pastabos. Aiškinamojo rašto pažymos ir jų pastabos. UAB "Tentara" finansinių ataskaitų analizė. Apie įmonę. UAB "Tentara" finansinės ataskaitos. UAB "Tentara" balansas. Ilgalaikis turtas. Trumpalaikis turtas. Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai. Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai. UAB "Tentara" pelno (nuostolių) ataskaitos analizė. Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita. Aiškinamasis raštas. Aiškinamojo rašto priedai. Išvados.

Ištrauka

Ekonominio objekto valdymą tiesiogiai atspindi ekonominė informacija. Svarbu, kad visuomenė turėtų tikslią ir nuolatos atnaujinamą informaciją apie visus įvykius. Tuomet bus galima daryti atitinkamus sprendimus, kokiems poreikiams galima bus skirti tam tikrus išteklius. Todėl vienas iš ekonomikos uždavinių – aprūpinti suinteresuotus asmenis informacija, kuri leis efektyviai naudoti ribotus išteklius bei tinkamai juos paskirstyti svarbiausiems tikslams ir poreikiams. Tokia informacija yra įmonių finansinės ataskaitos.
Finansinės ataskaitos tai svarbiausias įmonės valdymo instrumentas. Ataskaitų duomenys reikalingi ir išoriniams, ir vidiniams apskaitos duomenų vartotojams. Vidiniams vartotojams reikalingos atskaitomybės, kurios duomenys naudojami priimant įmonių ir jos padalinių valdymo sprendimus.
Darbo tikslas:
Išanalizuoti UAB "Tentara" finansines ataskaitas.
Uždaviniai:
1. atlikti teorinę finansinių ataskaitų analizę;
2. atlikti praktinę finansinių ataskaitų analizę;
3. pateikti išvadas.
Darbo objektas:
Uždaroji akcinė bendrovė "Tentara".
Finansines ataskaitas plačiai nagrinėjo – G. Kalčinskas, J. Mackevičius ir kiti autoriai. "Kiekvienas mokslas ir praktinė veiklos sritis geriausiai pažįstami tada, kai apžvelgiama jų raidos istorija bei susipažįstama su taisyklėmis, kuriomis vadovaujasi tose srityse dirbantys žmonės" (cit. pagal G. Kačinską, 2003, p. 2).
Kursinį darbą sudaro 7 skyriai ir 31 poskyris.

Per ilgą žmonijos raidos laikotarpį apskaita, atspindėdama valstybių, pasaulio regionų, pagaliau visos žmonijos pakilimus ir nuosmukius, smarkiai kito. Apskaita, kaip ją dabar suprantame, atsirado labai seniai. Tai lėmė žmonijos poreikis žinoti, ko ir kiek jie turi, kiek išleidžia bei kokias pajamas jie uždirba. Pirmoji apskaitininkų pareiga – tiksliai ir teisingai atspindėti ūkinę padėtį. Reikalavimai apskaitinės informacijos formavimo procesui yra šie:
apskaitos duomenų pateikimas laiku;
apskaitos optimalumas;
apskaitos informacijos kokybinių charakteristikų derinimas;
tikros ir teisingo padėties atspindėjimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-10-19
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis41 puslapis 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis96.82 KB
AutoriusDovilė
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasŠvelginienė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansine ataskaita tarptautiniai kroviniu vezimai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2010-05-18 IP: 78.62.225.165
    Adelaida sako

    šiame darbe labai daug teorijos. teorijos konspektas plius keli aspektai apie įmonę.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 41 puslapis 
  • Alytaus kolegija / 4 Klasė/kursas
  • Švelginienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą