Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės finansinė strategija: sportinių drabužių siuvimo įmonė

Įmonės finansinė strategija: sportinių drabužių siuvimo įmonė

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Aprašymas

Įvadas. Tikslas - atlikti įmonės finansinės veiklos analizę ir suprognozuoti jos finansinius rodiklius bent pagal du scenarijus. Įmonės "A" finansinės padėties analizė. Įmonės charakteristika. Įmonės finansinių atskaitomybių analizė. Įmonės balanso horizontali ir vertikali. analizė. Įmonės pelno (nuostolio) ataskaitos horizontali ir vertikali analizė. Įmonės finansinių rodiklių (santykinė) analizė. Įmonės SWOT analizė. Įmonės analizės apibendrinimas ir išvados. Įmonės strateginių tikslų formulavimas. Alternatyvių strategijų formavimas. Strategijų finansinis įvertinimas. "Nieko nedarom" strategijos finansinis įvertinimas. Projekto vykdymo finansinis įvertinimas. Projekto pajamų skaičiavimas. Projekto išlaidų skaičiavimas. Projekto efektyvumo įvertinimas. Įmonės vertės nustatymas. Strategijos rizikos įvertinimas ir strategijos atranka. Išvados ir komentarai.

Ištrauka

Kiekviena įmonė, tiek vystydama savo veiklą, tiek išlaikydama esamas pozicijas rinkoje, turi priimti vienokius ar kitokius sprendimus susijusius su finansais, personalu, marketingu, tiekimu ir kitomis veiklos sritimis. Viena iš svarbiausių bet kokios alternatyvos savybių yra jos įgyvendinamumas ir tikslingumas, kurį tiksliausiai leidžia įvertinti finansinė alternatyvų analizė.
Šio darbo tikslas yra išanalizuoti įmonės "A" praeities finansines ataskaitas, aplinkos sąlygas, vidaus galimybes ir pagal tai nustatyti jos padėtį (problemas ir galimybes, stipriąsias ir silpnąsias puses), suformuluoti strateginius tikslus ir numatyti tolimesnės veiklos galimybes, remiantis praeities rodikliais.
Padėties išsiaiškinimui ir problemų identifikavimui bus atliekama pagrindinių veiklos finansinių ataskaitų: balanso ir pelno/nuostolio ataskaitos vertikalioji ir horizontalioji analizė, apskaičiuoti santykiniai rodikliai, atlikta SWOT analizė.
Ateities veiklos numatymui bus formuluojamos dvi alternatyvos, leidžiančios spręsti esamas problemas. Prognozuojama remiantis subjektyvia nuomone, pagal tai sudarysime prognuozuojamas balanso ir pelno/nuostolio ataskaitas, nustatysime įmonės vertę ir skaičiuosime galimą naudą.
Darbo objektas – Lietuvoje veikianti sportinių drabužių siuvimo įmonė "A".
Darbo tikslas - atlikti įmonės finansinės veiklos analizę ir suprognozuoti jos finansinius rodiklius bent pagal du scenarijus.

Įmonė "A" įkurta 1936 metais. Kurį laiką tai buvo tik audimo fabrikas, o nuo 1949 metų "A" pradėjo veikti ir kaip siuvimo įmonė. 1992 m gruodžio 22d. įmonė buvo privatizuota ir tapo akcine bendrove. 1998 metais buvo pradėta vystyti mažmeninė prekyba, atidarant firmines parduotuves Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje.
1999 metais kartu su švedų firma "Ikea" įdiegtas specialus projektas ir pradėjo dirbti specializuota linija Jonavoje, siuvanti apvalkalus baldams. 2001 metais "Ikea" pripažino "A" geriausia produkcijos tiekėja Baltijos šalyse ir įteikė diplomą bei atitikties sertifikatą IWAY, kuris parodo, kad įmonė atitinka aukščiausius firmos "Ikea" savo tiekėjams keliamus reikalavimus aplinkosaugos ir darbo sąlygų gerinimo srityse.
2001 metais gautas ISO 9001:1994/LST ISO 9001:1995 sertifikatas "Sportinės ir aktyvaus laisvalaikio aprangos bei kitų tekstilės gaminių projektavimas ir gamyba". 2004m. vasario mėn bendrovė resertifikuota pagal naują ISO 9001:2000 standartą, kuris galioja iki 2007 metų vasario mėn 17 dienos.
2003 m liepos mėn "A" Europos kokybės vadybos fondas (EFQM) suteikė sertifikatą, patvirtinantį, kad įmonės susipažino su EFQM Tobulumo modeliu. AB "A" eilę metų tampa Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamų konkursų "Sėkmingai dirbanti įmonė", "Lietuvos metų eksportuotojas" nugalėtoju.
Įmonės misija. Būti novatoriška sportinės ir aktyvaus laisvalaikio aprangos kompanija, maksimaliai tenkinančia aktyvių žmonių poreikius aukštos kokybės, madingais ir funkcionaliais gaminiais. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-11-10
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis388.51 KB
Autoriusramasiute
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasJuozas Merkevičius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones finansine strategija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2012-09-13 IP: 78.57.224.160
    Ligita sako

    Taip, darbas daug ir issamiai apzvelgia.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 35 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Juozas Merkevičius
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą