Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Mokestinių prievolių deklaravimas ir administravimas

Mokestinių prievolių deklaravimas ir administravimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Prievolės samprata ir prievolių atsiradimas. Prievolių rūšys. Prievolių vykdymas ir jų neįvykdymo teisinės pasekmės. Prievolių įvykdymo užtikrinimas. Reikalavimo perėjimas trečiajam asmeniui regreso tvarka. Skolos perkėlimas. Prievolių pabaiga. Mokesčių administravimas Lietuvoje. Mokesčiai. Juridinių asmenų pelno mokestis. Individualių įmonių ir ūkinių bendrijų pajamų mokesti. Palūkanos už valstybės kapitalo naudojimą. Mokesčiai už žemę. Mokesčiai už valstybinius gamtos išteklius. Mokesčiai už aplinkos teršimą. Įmonių ir organizacijų nekilnojamojo turto mokestis. Paveldimo ir dovanojamo turto mokestis. Prekyviečių mokestis. Fizinių asmenų pajamų mokestis. Pridėtinės vertės mokestis. Akcizai. Mokesčio administratoriaus teisės. Išvados.

Ištrauka

Prievolinė teisė skirta tam, kad vienas asmuo (kreditorius) galėtų reikalauti iš kito asmens (skolininko), kad šis jo naudai atliktų tam tikrą veiksmą, kaip antai: perduoti turtą, atlikti darbą, sumokėti pinigus ir pan., arba susilaikyti nuo tam tikro veiksmo, o kreditorius turi teisę reikalauti iš skolininko, kad jis įvykdytų savo pareigą.
Šiame kursiniame darbe galėsite rasti visus atsakymus į jums rūpimus klausimus apie prievolę. Jūs sužinosite, kokios rūšies gali būti prievolės, kas yra kreditorius ir skolininkas, kokius vaidmenis teisinėje sistemoje jie atlieka, kaip prievolės turi būti vykdomos ir kokios yra jų neįvykdymo teisinės pasekmės ir apskritai, kas yra prievolė.

Prievolės samprata
Prievolė – tai teisinis dalykas, kurio viena šalis (skolininkas) privalo atlikti kitos šalies (kreditoriaus) naudai tam tikrą veiksmą arba susilaikyti nuo tam tikro veiksmo, o kreditorius turi teisę reikalauti iš skolininko, kad šis įvykdytų savo pareigą.
Prievolių atsiradimo pagrindai
Prievolės atsiranda iš sandorių arba kitokių juridinių faktų, kurie pagal galiojančius įstatymus sukuria prievolinius santykius.
Prievolių dalykas
1. Prievolės dalyku gali būti bet kokie veiksmai (veikimas, neveikimas), kurių nedraudžia įstatymai ir kurie neprieštarauja viešajai tvarkai ar gerai moralei.
2. Prievolės dalyku taip pat gali būti bet koks turtas, taip pat ir tas, kuris bus sukurtas ateityje, apibūdintas pagal rūšį ar kiekį arba kurį galima apibūdinti pagal kitus kriterijus.
3. Prievolės dalykas gali turėti piniginę arba nepiniginę išraišką, tačiau jis turi atlikti prievolės dalykui keliamus reikalavimus.
4. Prievolės dalyku negali būti tai, kas neįvykdoma.
Prievolės šalių pareigos
Kreditorius ir skolininkas privalo elgtis sąžiningai, protingai ir teisingai tiek prievolės atsiradimo ir egzistavimo, tiek ir jos vykdymo ar pasibaigimo metu. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-01-29
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis42.14 KB
AutoriusRapolas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasV. Kazlauskas
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Mokestiniu prievoliu deklaravimas ir administravimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 1 Klasė/kursas
  • V. Kazlauskas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą