Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Kompiuterizuoto įmonės veiklos modeliavimo praktikos ataskaita: šildymo katilų gamyba UAB "Ugnelė"

Kompiuterizuoto įmonės veiklos modeliavimo praktikos ataskaita: šildymo katilų gamyba UAB "Ugnelė"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Profesinės veiklos praktikos darbas. Įvadas. Darbo tikslas – išmokti analizuoti bei vertinti gaunamus įmonės finansinės veiklos duomenis, bei išmokti dirbti komandoje. Įmonės strategija. Įmonės pajėgumas ir jį sąlygojantys veiksniai. Gamyba ir pardavimas. Atsargos. Finansiniai rezultatai. Balanso analizė. Įmonės finansinės būklės ir jos efektyvumo įvertinimo rodiklių analizė. Apyvartumo rodiklių analizė. Išvados ir siūlymai.

Ištrauka

Kiekvienai įmonei, ar tai būtų nauja tik besikurianti įmonė, ar jau senai dirbanti įmonė, svarbus yra veiklos planavimas. Dažnai tam tikslui pasiekti priimama ar sudaroma stipri komanda, kuri vertina gaunamą informaciją apie rinką, paklausą, konkurentus bei daugelį kitų. Kiekvienai įmonei labai svarbu nustatyti optimalius tikslus ir padaryti viską, kad tie tikslai būtų pasiekti.
Įmonė "Ugnelė", yra nauja įmonė, kuri įeina į konkurencinę rinką. Įmonės veikla yra namų centrinio šildymo katilų "Kaitra-150" gamyba bei pardavimas. Šie katilai yra kūrenami malkomis, durpėmis ar anglimis. Jis gali apšildyti iki 150 kv. m ploto patalpas. Įmonė savo produkciją pardavinėja per prekybos atstovus individualiems namų ūkiams.
Įmonė "Ugnelė" norėdama įsitvirtinti rinkoje privalės atkreipti dėmesį į daugelį rodiklių, kurie turės įtakos jos tolimesnei veiklai. Tam tikslui įmonėje buvo sukurta valdyba iš 4 žmonių, kuri penkerių metų eigoje priiminėjo sprendimus, padėsiančius įmonei įsitvirtinti konkurencinėje rinkoje. Direktoriumi buvo išrinkta Marta Lastovska, valdybai priklausė: Natalija Stanulevič, Mažena Bareiša, Tatjana Jurgo.
Darbo tikslas – išmokti analizuoti bei vertinti gaunamus įmonės finansinės veiklos duomenis, bei išmokti dirbti komandoje.
Uždaviniai:
1. Įvertinant įmonės gaunamus finansinius duomenis, priimti optimalius sprendimo variantus, padėsiančius įmonei įsitvirtinti konkurencinėje rinkoje.
2. Apskaičiuoti ir įvertinti įmonės finansinės veiklos rodiklius.
3. Įvertinus penkerių metų duomenis, pateikti siūlymus dėl geresnių perspektyvų įmonei.
Darbo metodai. Teorinių, praktinių žinių bei metodinės literatūros naudojimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų praktikos ataskaita
KategorijaFinansai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis74.69 KB
AutoriusMarta
Viso autoriaus darbų15 darbų
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasLekt. O. Buckiūnienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word imones veiklos modeliavimo praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą