Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Finansinės veiklos analizė: VĮ "Vilniaus metrologijos centras"

Finansinės veiklos analizė: VĮ "Vilniaus metrologijos centras"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – atlikti VĮ Vilniaus metrologijos centro finansinę ir veiklos analizę, nustatyti bankroto tikimybę, padaryti išvadas ir pateikti pasiūlymus įmonės finansinei veiklai. VĮ "Vilniaus metrologijos centro" veikla ir gamybinių pajėgumų panaudojimo efektyvumą charakterizuojantys rodikliai. VĮ "Vilniaus metrologijos centro" funkcijos. Tikslai. Gamybinių pajėgumų panaudojimo efektyvumą. Charakterizuojančių rodiklių analizė. VĮ "Vilniaus metrologijos centro" horizontalioji ir vertikalioji finansinių ataskaitų analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos horizontali ir vertikali analizė, balansas. Balanso horizontalioji ir vertikalioji analizė. VĮ "Vilniaus metrologijos centro" santykinių rodiklių analizė. Trumpalaikio ir ilgalaikio mokumo rodiklių analizė. Pelningumo rodiklių analizė. Veiklos efektyvumo rodiklių analizė. Bendras VĮ "Vilniaus metrologijos centro" aplinkos vertinimas. Bendra VĮ "Vilniaus metrologijos centro" santykinių rodiklių analizė. VĮ "Vilniaus metrologijos centro" SWOT analizė. VĮ "Vilniaus metrologijos centro" PEST analizė. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikinėje valstybėje metrologija atlieka labai didelį vaidmenį. Su ja susiduriama kiekvienoje mūsų gyvenimo srityje, kiekviename žingsnyje naudojame matavimo prietaisus.
Metrologija – mokslas apie matavimus. Tai viena iš seniausių mokslo šakų pasaulyje ir žinios apie šį mokslą yra esminis pagrindas visose mokslinėse profesijose. Metrologija vykdo tris pagrindines užduotis:
• Matavimo vienetų, priimtų tarptautiniu mastu, apibrėžimas, pvz. metras.
• Matavimo vienetų realizacija, naudojant mokslinius metodus, pvz. metro panaudojimas dirbant lazeriniais prietaisais.
• Tikslių matavimų kūrimas.
Darbo objektas - VĮ Vilniaus metrologijos centras – pagrindinė įmonė, pasiekusi aukščiausią lygį Lietuvos metrologijos sferoje. Mūsų pasirinktos VĮ Vilniaus Metrologijos Centras pagrindinė funkcija ir uždavinys - užtikrinti Lietuvoje naudojamų matavimo priemonių sąsają su tarptautiniais etalonais, taip pat kurti ir išlaikyti valstybinius fizikinių dydžių vienetų etalonus. VĮ Vilniaus metrologijos centras – valstybinė įmonė.
Darbo tikslas – atlikti VĮ Vilniaus metrologijos centras finansinę ir veiklos analizę, nustatyti bankroto tikimybę, padaryti išvadas ir pateikti pasiūlymus įmonės finansinei veiklai v
Darbo uždavinai:
1. Atlikti VĮ Vilniaus metrologijos centras pelno (nuostolių) ataskaitos horizontalią ir vertikalią analizes;
2. Atlikti VĮ "Vilniaus metrologijos centras" santykinių rodiklių analizę, nustatyti tendencijas, padaryti išvadas ;
3. Įvertinti VĮ "Vilniaus metrologijos centras"būklę, atliekant SWOT ir PEST analizes.
Šiame darbe analizuojamos gamybinių pajėgumų panaudojimo ir vystymo galimybės ir problemos. Svarbus uždavinys - nustatyti ryšius tarp esamų gamybinių pajėgumų, įvertinti jų tobulinimo galimybę ir tolimesnę raidą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-04-22
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis202.84 KB
AutoriusRenata
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasPaliulienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansines veiklos analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Paliulienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą