Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Atsargų valdymas: reklamos gamyba ir pardavimas UAB "Dasena"

Atsargų valdymas: reklamos gamyba ir pardavimas UAB "Dasena"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti ir įvertinti atsargų valdymą. Atsargų valdymo esmė. Atsargų rūšys ir įkainojimai. Atsargų įkainojimas. Atsargų poreikio analizė. UAB "Dasena" veikla ir valdymo struktūra. įmonės veikla ir valdymas. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės atsargų valdymo analizė. UAB "Dasena" atsargų rūšys. UAB "Dasena" atsargų įkainojimas. UAB "Dasena" atsargų poreikio analizė. Išvados.

Ištrauka

Įmonės, užsiimančios gamybine arba prekybine veikla, turi atsargas, kuriose yra įdėta didelė dalis įmonės kapitalo. Kiekviena įmonė, norėdama pelningai funkcionuoti, turi vykdyti atsargų valdymo politiką. Ši politika apima optimalaus dydžio atsargų sudarymo problemą, taip pat techninių ir organizacinių sandėliavimo operacijų racionalų tvarkymą. Siekiant, kad atsargos būtų kuo artimesnės optimalioms, jas reikia planuoti. Atsargų planas glaudžiai siejamas su prekybos įmonės prekių realizacijos ir pirkimo planais.
Įmonės, ypač gamybinės ar prekybinės, nemažas pinigų sumas įšaldo atsargose bei nebaigtose vykdyti sutartyse. Dalies šių lėšų "išlaisvinimas" padidintų įmonės pinigų srautus, kas leistų juos panaudoti verslo plėtrai ar veiklos procesų efektyvumui gerinti. To pasiekti įmonėms gali padėti keli praktiniai atsargų valdymo žingsniai: kiek galima tiksliau planuoti pagamintos produkcijos, medžiagų ar žaliavų poreikį artimiausiam laikotarpiui. Tai padeda išvengti papildomų (nenumatytų) žaliavų užsakymų, gamybos stabdymo ar atsargų pertekliaus. Efektyvus planavimas leistų ne tik palaikyti optimalų atsargų lygį, bet ir sumažinti sąnaudas, susijusias su papildomais užsakymais ar perteklinių atsargų sandėliavimu; palaikyti skirtingus atsargų lygius skirtingiems produktams, priklausomai nuo to, kaip greitai jos gali būti papildytos ir kiek jos yra svarbios vykdomai veiklai; detaliau išanalizuoti patiriamas sandėliavimo, atsargų valdymo ir kitas susijusias sąnaudas.
Šio darbo tikslas – išanalizuoti ir įvertinti atsargų valdymą.
Uždaviniai:
1. Išnagrinėti atsargų valdymo esmę.
2. Išanalizuoti atsargų rūšis ir įkainojimus.
3. Išanalizuoti atsargų poreikio analizę.
4. Pristatyti UAB "Dasema" įmonės veiklą, valdymą ir struktūrą.
5. Išanalizuoti atsargų valdymą UAB "Dasema".
Įmonės investicijos į atsargas priklauso nuo verslo rūšies, tačiau daugeliu atvejų sudaro didžiąją trumpalaikio turto dalį. Klientų poreikiai ir reikalavimai didėja, todėl įmonės priverstos laikyti daug daugiau atsargų. Pristatymą reikiamu laiku, užsakymo ciklo trumpinimas leidžia sumažinti atsargų kiekius ir kartu išlaikyti gana aukštą paslaugų lygį. Priimdama pinigų investavimo į atsargas sprendimus, įmonė turi įvertinti logistikos sistemos struktūrą, kliento aptarnavimo lygius, paskirstymo centrų išdėstymą, atsargų dydžius, atsargų laikymo ir transportavimo būdus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai5
Dydis569.02 KB
AutoriusVaida
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasDoc. Aleksandra Pečiūrienė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 atsargu valdymas imoneje [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Alytaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Doc. Aleksandra Pečiūrienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą