Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės finansinės veiklos tyrimas: AB "Dvarčionių keramika"

Įmonės finansinės veiklos tyrimas: AB "Dvarčionių keramika"

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Teorinė-metodinė dalis. Istorija. Paslaugos. Įmonės misija. Įmonės vizija. Produkcija. Produkcijos tiekimas. Kainos. Konkurencija. Kokybės ir aplinkosaugos vadyba, bandymų laboratorija. Finansinės būklės rodikliai. Praktinė–analitinė dalis. Darbo struktūra. Darbo našumo struktūra. Kapitalo struktūra. Darbo pakeitimas kapitalu. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (lentelės).

Ištrauka

Šio kursinio darbo tema yra pasirinktos įmonės gamybos išteklių panaudojimo tirimas ir alternatyvių jos krypčių ir galimybių įvertinimas. Pagrindinis šio kursinio darbo tikslas yra išmokti analizuoti įmonės finansinę veikla per tam tikra laiko tarpą. Išteklių įmonėje panaudojimo tirimui ir alternatyvių jos krypčių ir galimybių įvertinimui pasirinkome keramines pliteles gaminančią įmonę-"Dvarčionių Keramika". Norėdami įvertint jos veiklą,turime išanalizuot jos finansines ataskaitas,šiuo atvėju per trijų metų laikotarpį nuo 2008m. iki 2010m.. Pagrindiniai šio kursinio darbo uždaviniai yra išmokti analizuoti įmonių darbą pagal jų finansinius rodiklius, surasti iškylusias įmonėje problemas ir jų priežastis ir savarankiškai rasti jų sprendimo būdus. Norint tą įgyvendinti turime:išanalizuoti gamybos išteklių rūšis ir jų panaudojimo "Dvarčionių Keramika" įmonėje problemas, darbo kapitalo struktūrą įmonėje ir įvertint gamybos išteklių panaudojimą prekyboje.

Kursinis darbas susideda iš dviejų dalių:
Pirma dalis yra teorinė-metodinė dalis, joje analizuojami duomenys apie pasirinktą imonę, tai truputis istorijos, įmonės šaka, produkcija, suteikiamos paslaugos, vieta rinkoje ir jos tikslai. Šie duomenys apie įmonę "Dvarčionių Keramika" buvo gauti iš įmonės internetinės svetainės http://www.keramika.lt/index.php?id=935 . Gale yra pateiktos pirma ir antra lentelė. Pirmoje lentelėje surašyti pagrindiniai duomenys skirti įmonės finansiniams rodikliams suskaičiuoti. Šiuos duomenys galima rasti prieduose. Visos įmonės finansinės ataskaitos nurodytos prieduose gautos iš puslapio http://www.nasdaqomxbaltic.com/market/?pg=reports&lang=lt . Antroje lentelėje pateikti duomenys apie įmonės finansinę buklę kuriems suskaičiuoti panaudoti pirmos s duomenys suskaičiuoti pagal formules iš internėtinės svetainės http://finansai.tripod.com/koeficientai.htm . Šie duomenys parodo kur įmonė turi sunkumu ir kur jos veiklos koreguoti nereikia.
Antra dalys tai Praktinė – analitinė dalis. Joje plačiau analizuojami įmonės "Dvarčionių Keramika" per trejus metus parametrai tokie kaip įmonės Darbas, darbo našumas, kapitalas ir darbo pakeitimas kapitalu. Pateikt grafikai rodantys Darbo našumo pokytį ir darbininkų skaičiau pokytį per 2008-2010 metus. Parodyta kiek kokių darbininkų dirbo 2008-2010 metais, Kad gautume šiuos rezultatus buvo naudojamos įmonės "Dvarčionių Keramika" finansinės ataskaitos ir literatūra: Karlas Marksas – Kapitalas;Zinkevičienė D. Pajamų samprata ekonomikoje ir apskaitoje.
Dar buvo atsižvelgta į kitus literatūros šaltinius norint sudaryt išvadas apie įmonę "Dvarčionių Keramika"
Darbas yra baigiamas išvadomis ir pasiūlimas įmonės "Dvarčionių Kermika" veiklai pagerinti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis108.55 KB
AutoriusJeremy
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasJūratė Gintarė Antanavičienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones finansines veiklos tyrimas Dvarcioniu keramika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Jūratė Gintarė Antanavičienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą