Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės ūkinė ir finansinė būklė: UAB "Statybos ritmas"

Įmonės ūkinė ir finansinė būklė: UAB "Statybos ritmas"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įmonės ūkinė ir finansinė būklė 2008-2010 metais. Įvadas. UAB "Statybos ritmas" įmonės veiklos charakteristika. UAB "Statybos ritmas" finansinio darbo organizavimas. Finansinių ataskaitų įžanginė analizė. Horizontalioji balanso analizė. Vertikalioji finansinė analizė. Pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Mokumo koeficientų analizė. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Finansinė analizė yra vienas iš objektyviausių būdų tinkamai įvertinti informaciją. Tai didžiausia jos reikšmė ir privalumas. Be to, finansinė analizė padeda geriau suvokti įmonėje vykstančius reiškinius ir procesus, o svarbiausia - priimti optimalius valdymo sprendimus. Taigi, finansinė analizė padeda nustatyti įmonės veiklos finansinius aspektus, įvertinti esamą padėtį ir ateities perspektyvas. Visa tai labai svarbu šiuolaikiniam verslui. Jos informacija padeda patikrinti, ar praeityje priimti sprendimai tikslūs, taip pat pagrįsti esamus ir būsimus valdymo sprendimus.
Plečiantis rinkai, šalies įmonėms atsiveria naujos galimybės. Norint sėkmingai konkuruoti arba bendradarbiauti, būtina sugebėti tiksliai ir teisingai įvertinti savo įmonės dabartinę būklę ir perspektyvas. Verslininkui, kuris nuolat siekia, kad jo firma patektu į ekonomiškai kylančių gretas, reikia įsisavinti ne tik šiuolaikinius verslo organizavimo ir vadybos, bet ir apskaitos, finansinės analizės ir prognozavimo pagrindus, t.y. veiklos planus bei pasiektus rezultatus pagrįsti finansiniais vertės kriterijais, kurie yra universalūs ir suprantami kiekvienam investuotojui. Finansų rinkos teorijoje tokiais kriterijais laikomi pelningumas ir rizika. Todėl didelis dėmesys finansų valdymo ir strategijos programoje skiriamas šių kriterijų vertinimo metodų ir šiuolaikinių valdymo instrumentų įsisavinimui. Tokios žinios ir įgūdžiai padės ne tik valdyti įmonės pinigų srautus, tačiau ir būti aktyviu finansų rinkos dalyviu, sugebančiu pelningai ir saugiai naudotis finansiniais ištekliais, kuriuos siūlo rinka. Organizacijos finansų strategija ir valdymas reiškia sugebėjimą tinkamai planuoti ir valdyti finansinius išteklius. Tam reikia mokėti racionaliai pagrįsti tokius finansinius sprendimus. Finansinės analizės suteikia informaciją, naudingą numatant paskolų gavimą, pelno paskirstymą, nepanaudotų rezervų finansinei įmonės būklei gerinti. Informacija apie įmonės finansinės būklės pasikeitimus naudinga įvertinant investicijas, finansavimą ir veiklos aktyvumą per ataskaitinį laikotarpį. Visa tai svarbu šiuolaikiniam verslui.
Šio darbo tikslas - išanalizuoti UAB "Statybos ritmas" finansinę būklę 2008- 2010 metais:
1. Atlikti UAB "Statybos ritmas" finansinių ataskaitų analizę.
2. Pagal finansinius rodiklius įvertinti įmonės finansinę būklę. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų referatas
KategorijaFinansai
TipasReferatai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis58.42 KB
AutoriusEglė
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasJ. Patackaitė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones ukine ir finansine bukle Statybos ritmas [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 15 puslapių 
  • Alytaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • J. Patackaitė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą