Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Finansinė analizė: avalynės gamyba UAB "Justas"

Finansinė analizė: avalynės gamyba UAB "Justas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

Finansų pagrindų savarankiškas darbas. Įvadas. UAB "Justas" veiklos apžvalga. Horizontalioji analizė. UAB "Justas" balanso ataskaitos horizontalioji analizė. UAB "Justas" pelno (nuostolių) ataskaitos horizontalioji analizė. Vertikalioji analizė. UAB "Justas" vertikali balanso ataskaitos analizė. UAB "Justas" vertikali pelno (nuostolių) ataskaitos analizė. Santykinių rodiklių analizė. Likvidumo rodiklių analizė. Pelningumo rodiklių analizė. Finansų struktūros rodiklių analizė. Veiklos efektyvumas. Turto valdymas. Rinkos vertės rodiklių analizė. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Įmonės veiklos analizė – tai visapusis ir objektyvus įmonės veiklos, ūkinių procesų ir rezervų tyrimas, siekiant padėti vadovybės numatytiems tikslams pasiekti. Gerai atlikta įmonės analizė padeda atsakyti į daugelį klausimų, pavyzdžiui: kokie įmonės veiklos rezultatai buvo pasiekti ankstesniais ir ataskaitiniais metais, kodėl buvo gauti tokie rezultatai, ar galėjo būti geresni rezultatai, kokios priežastys turėjo įtakos rezultatams ir jų pokyčiams. (Mackevičius J. 2005, p.4)
Įmonės veiklos analizė apima finansų ir ekonominę analizę, kurių tikslas – įvertinti įmonės finansinės veiklos rezultatus ir įmonės būklę finansinės atskaitomybės pagrindu. (Bagdžiūnienė V. 2005, p.35)
Finansinė analizė – tai procesas susidedantis iš analitinių priemonių ir būdų taikymo finansinėms ataskaitoms ir kitiems duomenims, siekiant surasti santykius ir matus, kurie būtų naudingi priimant finansinį sprendimą. Finansinė analizė gali būti naudojama kaip išankstinio žvalgymo priemonė investavimo objekto pasirinkimui, prognozavimo priemonė ateities finansinėms sąlygoms ir rezultatams bei diagnozės priemonė valdymo ir kitoms sritims. Finansinių ataskaitų analizės tikslas – įvertinti esamą ir buvusį įmonės finansinę padėtį ir veiklos rezultatus, visų pirma siekiant nustatyti labiausiai tikėtiną ateities padėtį ir sąlygas. (Kancerevyčius G. 2004, p.123,127)
Darbo aktualumas: Siekiant neatsilikti nuo rinkoje vyraujančių tendencijų ir nuolatinių pokyčių, įmonės atlieka veiklos analizę, kad įvertintų savo finansinę ir ekonominę būklę. Analizės efektyvumas priklauso nuo to, kokia informacija analizuojama, ir kokiais metodais ji tiriama.
Darbo tikslas: atlikti UAB "Justas" finansų analizę.
Uždaviniai:
1. Apžvelgti UAB "Justas" veiklą;
2. Atlikti horizontalią įmonės balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitų analizę;
3. Atlikti vertikalią įmonės balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitų analizę;
4. Išanalizuoti UAB "Justas" santykinius rodiklius;
Darbo metodai: įmonės duomenų analizė, finansinių ataskaitų sudarymas literatūros analizė, finansinių ataskaitų palyginimas, koeficientų analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis105.02 KB
Autoriusmyke
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojaslekt. L.Budrienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakulteto Kretingos skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansine analize avalynes gamyba UAB Justas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 30 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • lekt. L.Budrienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą