Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Finansų valdymas: krovinių gabenimas UAB "Anpreka"

Finansų valdymas: krovinių gabenimas UAB "Anpreka"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Finansų valdymo pagrindų kontrolinis darbas. Įmonės veiklos charakteristika. Įmonės rodikliai. Pelningumo rodikliai. Mokumo (likvidumo) rodikliai. Efektyvumo analizė. Stabilumo rodikliai. Įmonės finansų valdymo problemos ir sprendimo būdai. Įmonės prognozinis balansas ir pelno (nuostolių) ataskaita. Pelno (nuostolių) ataskaita. Balansas. Prognozuojami įmonės rodikliai. Pelningumo rodikliai su prognozė. Mokumo rodikliai su prognozė. Efektyvumo rodikliai ir prognozė. Stabilumo rodikliai ir prognozė. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

UAB "Anpreka", nuo 2000 metų savo veiklą vykdanti įmonė. Tai tarptautinius ir vietinius krovinius gabenanti bendrovė, kurioje yra 80 naujų automobilių su paprastomis tentinėmis priekabomis . Vienintelis akcininkas, turintis 100 bendrovės akcijų Antanas Buržinskas, įmonės direktorius. Įmonėje dirba 136 darbuotojai. 111 transporto skyriuje ir 25 administracijos skyriuje, iš jų 10 žmonių atlieka buhalterinį darbą.
Nuo pat įmonės veiklos pradžios pagrindinis verslas yra krovinių vežimas tarptautiniais maršrutais. Per eilę metų buvo atliekama rinkos analizė ir patikimų partnerių paieška.
Su klientais sudaromos metinės sutartys tarptautinių pervežimų paslaugų atlikimui. Kadangi apmokėjimo suma priklauso nuo pervežamo krovinio rūšies, pervežimo atstumo, transporto rūšies, todėl kiekvienam konkrečiam atvejui atsiunčiamas užsakymas su atlikimo terminais, apmokėjimo sąlygomis ir kita. Tai specifinė paslaugų rūšis, todėl didžiausias dėmesys skiriamas pirmajame etape - renkantis klientus, potencialių klientų kreditingumui nustatyti naudojamos modernios programos ir duomenų bazės, kurios teikia informaciją apie įmonių būklę, veiklą, atsiskaitymo lygį. Kasmet į klientų rizikos vertinimo programas bendrovė investuoja apie 300 tūkst. Lt. Tai padeda atsirinkti patikimus partnerius, kurie užtikrina sąžiningą ir abiems pusėms palankų bendradarbiavimą. Nuo to priklauso įmonės veiklos pajamos, kurios formuoja įmonės veiklos rezultatą.
Išanalizavus rinką ir įgijus patirties buvo surasti patikimi verslo partneriai tiek Europos Sąjungos šalyse, tiek Rusijos Federacijoje, su kuriais sudaryti ilgalaikiai krovinių pervežimo kontraktai.
Ilgą laiką vienas iš UAB Anpreka vadovų strateginių tikslų buvo – išlaikyti kuo daugiau senų, patikimų partnerių, net jeigu gaunamas mažesnis pelnas. Tai konservatyvus vadovų požiūris, bet jis apsaugojo įmonę nuo didesnės rizikos. Tačiau paskutiniais metais ši strategijos kryptis buvo pakeista ir pradėta verslą plėsti pasirašant naujas sutartis su naujais klientais. Didžiausi klientai su kuriais pasirašytos sutartys tai didelės gerai žinomos kompanijos visame pasaulyje – GmbH Coca cola, kurių užsakymai sudaro 25 % visų pervežimų, GmbH Rocwool – 23 %, L.L.C. Crowford – 20 % ,UAB Senukai – 15 % visų pervežimų ir 17 % - visų kitų įmonių pervežimai.
UAB "Anpreka" deda daug pastangų, kad atliktos paslaugos būtų atliktos kokybiškai ir laiku. Paslaugų kokybės užtikrinimui UAB "Anpreka" naudojasi gerai žinomų draudimo bendrovių paslaugomis, draudimo išlaidos sudaro apie 35 % veiklos sąnaudų, renkasi patikimus darbuotojus ir didelę dalį lėšų skiria transporto priemonių techninei būklei gerinti.
Tai padeda vadovams kurti ir plėtoti sėkmingą verslą. Įmonės balansas ir pelno (nuostolių) ataskaita pateikiami prieduose (nr.1, nr.2). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų namų darbas
KategorijaFinansai
TipasNamų darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai1
Dydis35.04 KB
Autoriusgailelee74
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasprof. V. Aleknevičienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansu valdymasAnpreka [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 15 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • prof. V. Aleknevičienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą