Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės tarpvalstybiniai atsiskaitymai su rytų ir vakarų valstybėmis

Įmonės tarpvalstybiniai atsiskaitymai su rytų ir vakarų valstybėmis

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įmonės finansų kursinis darbas. Įvadas. Literatūros apžvalga. Mokėjimų būdai ir atsiskaitomųjų dokumentų rūšys. Pirkimų (pardavimų) apskaitos dokumentai. "X" įmonės tarpvalstybiniai atsiskaitymai su rytų ir vakarų valstybėmis. "X" Įmonės tarpvalstybiniai atsiskaitymai su ES valstybėmis. Įmonės duomenys. Balanso analizė. Vertikalioji balanso analizė. Horizontalioji balanso analizė. Tarpautiniai atsiskaitymai su Prancūzijos įmonėmis. "X" įmonės tarpvalstybiniai atsiskaitymai su Rytų valstybėmis. Pardavimų apskaitos dokumentai. Pinigų apmokėjimus patvirtinantys dokumentai. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Kiekviena įmonė yra suinteresuota turėti efektyvę jos veiklą, kad įmonė dirbtų pelningai ir sėkmingai. Todėl yra svarbu kaupti ir įgyti turtą, kuris galėtų ateityje uždirbti pelną. Įmonei užsiimančiai tarptautine prekyba yra ypač svarbu geri santykiai su užsienio partneriais ir atsiskaitymai su jais. Tai ir buvo priežastis, kodėl pasirinkau temą: X įmonės tarpvalstybiniai atsiskaitymai su rytų ir vakarų valstybėmis.
Viena iš svarbiausių kiekvieno prekybinio sandorio sąlygų – atsiskaitymo forma, apimanti atsiskaitymo būdą, laiką, vietą ir mokėjimo valiutą. Kiekvienai sandorio šaliai svarbu pasirinkti tinkamą atsiskaitymo būdą, nes jų interesų skirtumai lemia tų būdų įvairovę. Nors atsiskaitymuose tarp ūkio subjektų yra paplitę mokėjimo pavedimai ar mokėjimai grynaisiais pinigais, tačiau toks būdas ne visuomet tenkina mokėtoją ar pinigų gavėją.
Tačiau atsiskaitymai turi būti suorganizuoti taip, kad jie padėtų stiprinti pirkėjo bei tiekėjo savitarpio supratimą, kontrolę, spartinti dokumentų bei kitų lėšu apytaką, mažintų atsiskaitymo operacijų darbo sąnaudas.
Komerciniai bankai tradiciškai užima pirmaujančią vietą piniginių atsiskaitymų organizavimo procese. Bankas yra pinigų surinkėjas ir atsiskaitymų tarpininkas bei atsakingas konsultantas atsiskaitymų klausimais. Visos atsiskaitymų rūšys turi daugybę privalumų ir daugybę trūkumų, tad tik konkrečios padėties analizė gali padėti nuspręsti, kokį atsiskaitymo būdą pasirinkti.
Pasirinkus atsiskaitymo būdą tarp sandorio sudarytojų, nuo atsiskaitymo būdo taip pat priklauso ir kokie bus apmokėjimą patvirtinantys apskaitos dokumentai.
Šiame darbe aš pateikiau informaciją apie individualios įmonės veiklą nuo 2006 iki 2008 metų. Analizuojamas įmonės balansas (vertikali ir horozintali analizė), mokslinė literatūra, pirkimų (pardavimų) apskaitos dokumentai, pinigų apmokėjimus patvirtinantys dokumentai.
Tyrimo objektas – X įmonė.
Kursinio darbo tikslas – išanalizavus tarptautinius atsiskaitymus su rytų ir vakarų šalimis sistemą, jų organizavimą, trūkumus ir privalumus, atskleisti tarptautinių atsiskaitymų būdų ir su jais surištų apskaitos dokumentų ypatybes, įvertinant X įmonės veiklą šioje srityje.
Uždaviniai:
1. Išnagrinėti literatūroje pateikiamą tarptautinių atsiskaitymų reikšmę, jų būdus, ir su jais surištus dokumentus;
2. Išanalizuoti ir aprašyti įmonės balansą;
3. Išanalizuoti ir aptarti įmonės tarptautinius atsiskaitymus su užsienio šalimis ir su atsiskaitymais surištus apskaitos dokumentus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai14 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis46.18 KB
AutoriusIlona
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdoc. dr. A. Novošinskienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones tarpvalstybiniai atsiskaitymai su rytu ir vakaru valstybemis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • doc. dr. A. Novošinskienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą