Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Paskolų studentams analizė Lietuvoje

Paskolų studentams analizė Lietuvoje

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Studento paskolų gavimo tvarka. Valstybės paskolos. Valstybės remiamos paskolos. Paskolų grąžinimo sąlygos. Valstybės paskolų grąžinimas. Valstybės remiamų paskolų grąžinimas. Paskolų studentams apžvalga. Paskolų studentams statistika lietuvoje. Bankai teikiantys studentams paskolas. Bankų kreditavimo sistema lietuvoje. Paskolų studentams palūkanos mažėjimas. Paskolų studentams sistema išliks palankesnė bankams, o ne studijuojantiems. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Pastaraisiais dešimtmečiais aukštojo mokslo populiarumas visame pasaulyje smarkiai išaugo. Jei anksčiau aukštojo mokslo sistemą buvo galima išlaikyti vien valstybės lėšomis, didėjant siekiančiųjų aukštojo išsilavinimo skaičiui, atsirado būtinybė ieškoti alternatyvių finansavimo būdų. Atsižvelgiant į tai, kad aukštasis išsilavinimas atneša naudą ne tik visuomenei, bet ir pačiam asmeniui, dalis studijų kaštų perkeliama studijuojantiesiems. Siekiant užtikrinti aukštojo mokslo prieinamumą, daugelyje išsivysčiusių pasaulio šalių veikia paskolų studentams sistemos.
Darbo aktualumas – manome, kad mūsų darbas yra aktualus, nes aukštojo išsilavinimo įgijimas yra vienas svarbiausių mūsų gyvenimo etapų, nuo kurio priklauso tolimesnis mūsų likimas. Pastaruoju metu vien tik noro nebeužtenka norint tapti išsilavinusiu piliečiu. Dar nespėjus baigti 12 klasių mokykloje būsimiems studentams pradeda kilti klausimai apie būsimas studijas ir jų kainą. Studentams, kurie stoja į mokamas studijas, lieka viena galimybė – pasinaudoti siūloma studentų paskola. Štai šioje vietoje pagalbos tenka prašyti kreipiantis i bankus. Kaip rodo nuo paslaugos teikimo pradžios nuolat augantis susidomėjimas ir sudarytų studento paskolų skaičius, studijuojantiems jaunuoliams tokia paslauga buvo tikrai reikalinga.
Darbo objektas – paskolos studentams.
Darbo tikslas – išnagrinėti bankų teikiamas galimybes gauti studento paskolą Lietuvoje.
Darbo uždaviniai:
• Apžvelgti studentams skirtų paskolų rūšis;
• Išsiaiškinti reikalavimus paskolai gauti;
• Išnagrinėti bankų teikiamas galimybes imant paskolą;
• Išnagrinėti bendrą Lietuvos bankų paskolų paskirstymą pagal veiklos sritis;
• Pateikti išvadas.
Tyrimo metodai: straipsnių, internetinių duomenų analizavimas, duomenų sisteminimas.
Naudota literatūra: visa literatūra naudotasi internetinėje erdvėje, analizuoti žurnalų, laikraščių straipsniai, tinklalapiai, duomenų bazės.
Darbo struktūra: pirmoje dalyje yra aptariama paskolų esmė bei vertinimas, paskolų grąžinimo užtikrinimo priemonės, išdavimo sąlygos bei valstybės remiamų paskolų rūšys. Antroje dalyje nagrinėjamos bankų teikiamas paskolas studentams, pasirašytų paskolų sutarčių skaičius ir jų vertė, apžvelgamas palūkanų dydis imant paskolą bei pareiškiama mūsų kaip studentų nuomonė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų namų darbas
KategorijaFinansai
TipasNamų darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis257.18 KB
AutoriusMarija
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasLekt. L. Šerėnienė
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKauno humanitarinis fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Paskolu studentams analize Lietuvoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 25 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Lekt. L. Šerėnienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą