Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Viešosios įstaigos steigimas ir apskaitos politikos formavimas

Viešosios įstaigos steigimas ir apskaitos politikos formavimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Kas yra viešoji įstaiga? Viešosios įstaigos steigimas. Viešosios įstaigos registravimo tvarka. VšĮ steigimo dokumentų parengimui reikalingi duomenys. Viešosios įstaigos lėšos, ūkinė-ekonominė veikla ir jos rezultatų apmokestinimas. Teisinės formos privalumai ir trūkumai. VšĮ "Anykščių rajono savivaldybės ligoninė". Apskaitos politikos formavimas. Įstaigos buhalterinė apskaita. Turto apskaitos politika. Ilgalaikio turto apskaita. Ilgalaikio materialiojo turto apskaita. Ilgalaikio nematerialiojo turto apskaita. Ilgalaikio finansinio turto apskaita. Trumpalaikio turto (atsargų) apskaita. Pajamų apskaita. Sąnaudų apskaita. Grynasis turtas. Finansavimo apskaita. Kapitalo apskaita. Finansinių ataskaitų sudarymo apskaitos politika. Darbo užmokesčio apskaičiavimas. Darbo laiko apskaita. Pagrindinio darbo užmokesčio apskaičiavimas. Išvados.

Ištrauka

Kiekviena įmonė turi teisę užsiimti bet kokia komercine-ūkine ar kitokia veikla, nesuvaržyta Lietuvos Respublikos įmonių ar kitų įstatymų, įmonės steigimo dokumentų arba kitaip neuždrausta įstatymų nustatyta tvarka. Pirmas žingsnis bet kokios įmonės steigimo kelyje tai įmonės vardo sukūrimas ir įregistravimas. Įmonių vardus registruoja ir visas su įmonių vardais susijusias operacijas vykdo firmų vardo registro tvarkymo įstaiga – Lietuvos Respublikos Valstybinis patentų biuras.
Kiekvienoje įmonėje turi būti suformuluota apskaitos politika ne tik dėl to, jog to reikalauja atitinkami apskaitą reglamentuojantys norminiai aktai, bet ir siekiant atspindėti tikrą ir teisingą padėtį apie įmonės veiklą. Lietuvos Respublikos Buhalterinės apskaitos Įstatyme numatyta, jog ūkio subjektas turi pasirinkti ir įgyvendinti apskaitos politiką įmonėje, atsižvelgdamas į konkrečias sąlygas, verslo pobūdį ir vadovaudamasis verslo apskaitos standartais. Tinkamai parengus apskaitos politiką, pasiekiamas pagrindinis apskaitos politikos tikslas – finansinė atskaitomybė, parodanti tikrą ir teisingą vaizdą apie įmonės finansinę būklę ir jos veiklos rezultatus.
Darbo tikslas – sužinoti kas yra viešoji įstaiga ir kaip ji steigiama. Taip pat susipažinti su viešosios įstaigos apskaitos politika.
Darbo uždaviniai:
1) Aprašyti viešosios įstaigos steigimo ir registravimo tvarką, taip pat dokumentų
parengimui reikalingus duomenis.
2) Ištirti apskaitos politikos esmę ir jos sudėtines dalis;
3) Pateikti darbo išvadas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11
Dydis52.69 KB
Autoriusvaidu2te
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasDainauskienė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Viesosios istaigos steigimas ir apskaitos politikos formavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Alytaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Dainauskienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą