Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės bankroto ir reorganizavimo atvejų analizė

Įmonės bankroto ir reorganizavimo atvejų analizė

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Įvadas. Įmonė. Reorganizavimas. Reorganizavimo procedūra. Reorganizavimo negaliojimas. Reorganizavimo trukmė ir išlaidos. Akcijų keitimas reorganizuojant bendroves. Bankrotas. Bankroto sąvoka. Įmonių bankroto teisinis reglamentavimas. Bankroto bylos iškėlimo esmė. Bankroto procedūra. Bankroto pabaiga. Tyčinis bankrotas. Įmonių bankrotų apžvalga. Bankroto apžvalga 1993-2010 metais. Tyčiniai bankrotai 1993-2010 metais. Bankrutavusios įmonės. Bankrutavusios įmonės pagal apskritis. "Brolių Lehmanų" bankrotas. "Brolių Lehmanų" istorija. Pirmininko kaltinimas. "Brolių Lehmanų" kolosalus apsiskaičiavimas. Pabaigos pradžia. Keliaujant link žlugimo. Žlugimas. Snoras. Snoro istorija skaičiais. "Snoro" nepatikimumo ženklai. Valstybės skola turės didėti. "Unis Tadiv" gamykla. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Apsižvalgius galima pastebėti, kad įmonių/verslo kurimas kas met vis daugėja, bet tuo paciu ir daugėja bankrutavusių įmonių. O kas yra Bankrotas?
Bankrotas – tai normalus ekonominis reiškinys, nors daugumai mūsų vien tik šis žodis skamba grėsmingai. Nesugebėjimas orientuotis verslo rinkoje, ateities neprognozavimas ir neišvengiamos klaidos kasdieną daugybę įmonių veda į bankrotą. Tačiau įmonių bankroto pro-cedūros yra reikalingos ir būtinos tam, kad būtų išvengta tolimesnio klimpimo į didesnes skolas ir nuostolius. Galime teigti, kad beveik visada įmonių bankroto bylos baigiasi įmonių likvidavimu ir tik labai maža dalis įmonių restruktūrizuojama. Valstybei įmonių bankrotai yra neišvengiama kasdienybė.
Tačiau ne visos įmones pasiekia Bankroto gala, įmonės žlugima. Kai kurie reorganizavimo būdu išsikapsto ir tesia savo veikla toliau. O kas yra Reorganizavimas?
Reorganizavimas- tai ekonominis reiškinys, kai vienam asmenui neišeina suvaldyti įmones ir pasiekia bankroto lygį, dažniausiai priežastis buna- blogai paskirstyti finansai ir jų trukūmas. Tuo metu gali kitas juridinis asmuo perimti visa versla/ įmone su visomis teisėmis, pareigomis ir turtu, taip ir išgelbėti įmone.
Savo darbe bandysiu smulkiau aprašyti kas yra bankrotas ir reorganizavimas. Pateiksiu reorganizavimo, bei bankroto procedūrų eigas. Bus pateiktos statistikos kiek Lietuvoje yra bankrutavusių įmonių nuo pat 1993m.

Kursinio darbo tikslas:
Nustatyti bankroto ir reorganizavimo atvėjus, kada vienas ar kitas atvėjis taikomas ir kuris atvėjis dažniausiai pasirodantis.
Keliami uždaviniai:
• Išnagrinėti kokiais atvėjais jie yra taikomi
• Išnagrinėti kuris atvėjis dažniau pasitaikantis
• Palyginti bankroto atvejus pagal metus ir miestus.

Iškeltus uždavinius nagrinėsiu remiantis teorine bankroto ir reorganizavimo medžiaga. Taip pat, ketinu pateikti kelis užsienio įmones (bankrutavusią ir reorganizuota) ir aptarti viena iš bankrutuojančios įmonės, kuri šiuo metu aktualiausia . ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis796.48 KB
AutoriusSiuzana
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasAgnė Šimelytė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasFundamentinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Imones bankroto ir reorganizavimo atveju analize [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Agnė Šimelytė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą