Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Finansai>Akcijų portfelio sudarymo ypatybės. Virtualaus akcijų portfelio sudarymas ir analizė

Akcijų portfelio sudarymo ypatybės. Virtualaus akcijų portfelio sudarymas ir analizė

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Akcijų portfelio formavimas ir valdymas. Akcijų portfelio valdymas. Portfelio valdymo efektyvumo matavimas. Investavimo rizikos pasirinkimas. Virtualaus akcijų portfelio analizė. Virtualaus akcijų portfelio struktūra. Aprangos" akcijos. "Rokiškio sūrio" akcijos. "Stumbro" akcijos. "Agrowill Group" akcijos. "Sanito" akcijos. "Viisnurk" akcijos. Latvijas Balzams" akcijos. Virtualaus akcijų portfelio pelningumas. Išvados.

Ištrauka

Investavimo esmė yra labai paprasta: investavimas – tai dabarties aukojimas dėl ateities. Jo būdų yra daugybė. Perkant kiekvieną daiktą, jį galima pirkti investiciniu požiūriu. Aišku, dauguma daiktų kaip investicijos yra labai menkos, ir daugiausia tai tik išlaidos, tačiau kuo lėčiau daiktas praranda vertę, tuo jis geresnis investiciniu požiūriu. Investuoti galima į įvairias turto rūšis, tačiau populiariausia turto rūšis yra vertybiniai popieriai.
Investavimas į akcijas yra viena iš galimų investavimo į vertybinius popierius krypčių. Investuojant į tam tikros įmonės akcijas, tikimasi, kad tai įmonei verslo aplinka bus palanki ir laukiamas pelnas didins įmonės kapitalą kartu su realia įmonės akcijų verte. Akcijos vertės padidėjimas yra viena iš dviejų svarbių priežasčių, paprastai skatinančių žmones investuoti į akcijas. Kita priežastis yra dividendai - dalis įmonės pelno. Taigi tam, kad investicijos būtų pelningos, būtina atlikti investicijų į vienos ar kelių įmonių akcijas analizę, numatyti investavimo pelningumą, išmatuoti investavimo riziką. Norint efektyviai valdyti akcijų portfelį, reikia rinkti, stebėti bei analizuoti informaciją apie akcijų rinką bei ekonominę situaciją.
Temos aktualumas: dabartinė šalies ekonominė padėtis – biudžeto deficitas, sparčiai augančios valstybės skolos, keliama pensinio amžiaus kartelė iki ribos, kurios sulauks galbūt tik kas dešimtas, skatina patiems pasirūpinti savo finansais ir materialine gerove ateityje. Vieni pinigus taupo, kiti investuoja. Tačiau vargu ar po kelių dešimtmečių sukauptos santaupos duos daug naudos, nes pinigai greičiausiai bus nuvertėję, dėl to geriausia investuoti. Tai nėra itin sudėtingas procesas, bet tam tikrų žinių reikia turėti. Taigi, norint pradėti investuoti ir iš to gauti pelną, iš pradžių reikia susikurti virtualų portfelį arba pažaisti virtualų akcijų biržos žaidimą.
Darbo tikslas: išnagrinėti akcijų portfelio sudarymo ypatybes ir pateikti virtualaus akcijų portfelio analizę.
Darbo uždaviniai:
• Išnagrinėti akcijų portfelio formavimą ir valdymą;
• Išsiaiškinti portfelio valdymo efektyvumo matavimus;
• Susipažinti su investavimo rizikos pasirinkimu;
• Sudaryti virtualųjį akcijų portfelį;
• Išanalizuoti kiekvienos bendrovės akcijų kainų kitimus;
• Pateikti išvadas;
• Pateikti literatūros ir šaltinių sąrašą.
Darbo metodai:
• mokslinės literatūros ir kitų šaltinių analizė;
• diagramų analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų referatas
KategorijaFinansai
TipasReferatai
Apimtis25 puslapiai 
Dydis224.38 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Akciju portfelio sudarymo ypatybes. Virtualaus akciju portfelio sudarymas ir analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 25 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Sinevičienė
Pasidalink su draugais