Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė: UAB "Metalo dirbiniai"

Įmonės planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė: UAB "Metalo dirbiniai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647
Aprašymas

Įvadas. 1 lentelė. Planuojamas pagaminti gaminių skaičius. 2 lentelė. Gamybos programos darbo imlumas. 3 lentelė. Įrengimų (darbo vietų) skaičius. 4 lentelė. Įmonės darbuotojų skaičius. 5 lentelė. Pagrindinių medžiagų poreikis produkcijai pagaminti. 6 lentelė. Išlaidos medžiagoms produkcijai pagaminti. 7 lentelė. Einamosios (maksimalios) ir draustinės medžiagų atsargos. 8 lentelė. Vienetiniai įkainiai. 9 lentelė. Pagrindinių darbininkų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. 10 lentelė. Visos gamybinės programos ir vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. 11 lentelė. Pagalbinių darbininkų (laikininkų) darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. 12 lentelė. Įmonės bendrojo ir administracijos personalo darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. 13 lentelė. Gamybinių patalpų plotas. 14 lentelė. Medžiagų sandėlio plotas. 15 lentelė. Bendras įmonės patalpų plotas. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti. 17 lentelė. Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti. 18 lentelė. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. 19 lentelė. Netiesioginės gamybos išlaidos. 20 lentelė. Pagamintos produkcijos ir vieno gaminio gamybinė savikaina. 21 lentelė. Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. 23 lentelė. Vieno gaminio komercinė savikaina. 24 lentelė. Gaminių pelningumas. 25 lentelė. Planuojamos pardavimo pajamos. 26 lentelė. Bendrasis ir grynasis pelnas. 27 lentelė. Bendrasis ir grynasis pardavimo pelningumas. 28 lentelė. Nenuostolingų pardavimų mastas. Išvados.

Ištrauka

Pagrindinė verslo grandis – įmonė. Įmonė – tai ekonominė, savarankiška, gaminanti rinkai organizacija. Nuo jos ekonominės veiklos priklauso ne tik jos svarba šalies ekonomikai, bet ir padėtis rinkoje. Taigi įmonės ekonomikai, jos valdymui yra skiriamas ypatingas dėmesys, nes priimami ekonominiai sprendimai turi būti pagrįsti ir racionalūs. Tai gali padaryti įmonių specialistai, gerai išmanantys teorinius įmonės veiklos ekonomikos pagrindus, sugebantys juos naudoti praktikoje.
Įmonės gali būti klasifikuojamos pagal kelis kriterijus. Vienas iš pagrindinių grupavimo kriterijų yra darbo pobūdis. Priklausomai no to įmonės yra gamybinės ir paslaugų.
Gamybinė įminė – tai produkcijos gamintoja, kuriai būdingas techninis, organizacinis ir ūkinis vieningumas.
Paklauskime bet kurio verslininko, koks jo veiklos pagrindinis tikslas, ir jis tikriausiai nedvejodamas atsakys – gauti kuo didesnį pelną. Šis įmonės gamybos rezultatas pasiekiamas optimaliai organizuojant darbo objektų (žaliavų, medžiagų) , darbo priemonių (įrengimų, pastatų) ir darbo subjektų (darbininkų, tarnautojų, specialistų) sąveiką.
UAB "METALO DIRBINIAI" – gamybinė įmonė, planuojanti gaminti technologinę įrangą, kurią parduos Lietuvos lengvosios ir maisto pramonės įmonėms.
Šiuo metu tai yra labai aktualu, nes kuriasi gana daug verslo įmonių, susijusių su lengvają ir maisto pramone, taigi joms tikrai reikia technologinės įrangos. Ir ankstesniais laikais, ir dabar paklausa maistui, lengvajai pramonei yra labai didelė, ir mes visi gerai suprantame, kodėl taip yra – juk tai mūsų kasdieninio gyvenimo dalis.
Kursinio darbo tikslas (mano tikslas) – nustatyti ar UAB "METALO DIRBINIAI" gamindama technologinę įrangą veiks efektyviai, ar įmonė sugebės dirbti pelningai, gauti ne mažesnę kaip vidutinę pelno normą priklausomai nuo panaudotų išteklių sumos.
Kursinio darbo uždavinai yra tokie:
1. Reikia apskaičiuoti pagamintos produkcijos ir vieno gaminio gamybinę savikainą;
2. Apskaičiuoti planuojamos parduoti produkcijos gamybinę savikainą;
3. Reikia apskaičiuoti vieno gaminio komercinę savikainą;
4. Apskaičiuoti gaminių pelningumą;
5. Apskaičiuoti planuojamas pardavimo pajamas;
6. Reikia sužinoti įmonės bendrąjį ir grynąjį pelną;
7. Reikia apskaičiuoti įmonės pardavimo pelningumą (bendrąjį ir grynąjį);
8. Reikia sužinoti nenuostolingų pardavimų mastą.
Darbo atlikimo principai yra tokie:
Sudarytos lentelės, kurios padės man sužinoti kursinio darbo uždavinių rezultatus;
Bus atliekami skaičiavimai;
Vykdomi palyginimai.
Remiantis darbo atlikimo principais galėsiu apibendrinti kursinio darbo uždavinius ir parašysiu rezultatus, kad galėčiau atsakyti į kursinio darbo tikslą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis45 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis105.21 KB
AutoriusJelena
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognoze [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 45 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 1 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą