Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Finansai>Įmonės planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė: UAB "Metalo dirbiniai" (3)

Įmonės planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė: UAB "Metalo dirbiniai" (3)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546
Aprašymas

Įvadas. Planuojamas pagaminti gatavų gaminių skaičius. Gamybos programos darbo imlumas. Įrengimų (darbo vietų) skaičius. Įmonės darbuotojų skaičius. Pagrindinių medžiagų poreikis produkcijai gaminti. Išlaidos medžiagoms produkcijai gaminti. Einamosios (maksimalios) ir draustinės medžiagų atsargos. Vienetiniai įkainiai. Pagrindinių darbininkų darbo užmokestis ir socialinio draudimo įmokos. Visos gamybinės programos ir vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. Pagalbinių darbininkų (laikininkų) darbo apmokėjimas ir įmokos socialiniam draudimui. Bendrojo ir administracijos personalo darbo apmokėjimas ir įmokos socialiniam draudimui. Gamybinių patalpų plotas. Medžiagų sandėlio plotas. Bendras įmonės patalpų plotas. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti. Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Netiesioginės gamybos išlaidos. Planuojamos pagaminti produkcijos ir vieno gaminio gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. Vieno gaminio komercinė savikaina. Gaminių pelningumas. Planuojamos pardavimo pajamos. Įmonės bendrasis ir grynasis pelnas. Bendrasis ir grynasis pardavimo pelningumas. Nenuostolingų pardavimų mastas. Išvados ir siūlymai.

Ištrauka

Verslas – tai veikla, teikianti naudą verslininkui ir kitiems, tarpininkaujantiems prekiniams mainams.
Verslo rūšių įvairovė leidžia visapusiškai tenkinti visuomenės narių poreikius. Verslai gamina prekes ir teikia paslaugas, sukuria turtą, kuria naujas darbo vietas, vadinasi, kuria naudą.
Pagrindinė verslo grandis – įmonė. Tai ekonominė, savarankiška, gaminanti rinkai organizacija. Nuo jos ekonominės veiklos priklauso ne tik svarba šalies ekonomikai, bet ir padėtis rinkoje.
Tam, kad įmonės veikla atneštų naudos sau ir visai šaliai, būtina pasirengti iš anksto. Sėkmingą įmonės veiklos pradžią garantuoja verslo planas, kurį verslininkas turi parengti. Todėl dažnai įmonės vadovai suplanuoja savo veiklą, apskaičiuoja planinius ekonomonius rodiklius ir prognozuoja veiklos rezultatus.
Šio kursinio darbo objektas – UAB " Metalo dirbiniai" , kuri savo veiklą pradės nuo šių metų, t.y. nuo 2006, liepos mėnesio. Bendrovė planuoja gaminti technologinę įrangą, kurią parduos Lietuvos lengvosios ir maisto pramonės įmonėms.
Kursinio darbo tikslas – nustatyti, ar ši UAB veiks efektyviai, ar sugebės gauti norimą pelną, priklausomai nuo panaudotų išteklių sumos ir visų reikiamų išlaidų. Tam reikia apskaičiuoti įmonės darbuotojų skaičių, pagrindinių ir pagalbinių darbininkų darbo užmokesčius ir įmokas socialiniam draudimui, turime apskaičiuoti kiek įrengimų (darbo vietų) reikia iš viso, koks turėtų būti gamybinių patalpų plotas, medžiagų sandėlio plotas bei bendras įmonės plotas, elektros energijos išlaidos varikliams varyti ir patalpoms apšviesti, tiesiogines ir netiesiogines visas išlaidas ir , aišku, grynąjį pelną.
Šie rodikliai bus skaičiuojami lentelėse, žemiau jų bus atlikti skaičiavimai su paaiškinimais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis44 puslapiai 
Dydis107.41 KB
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognoze [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 44 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • M. Vieraitienė
Pasidalink su draugais